Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zjechał toyotą na przeciwległy pas, zderzył się z dwoma pojazdami. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Znane są szczegóły wczorajszego wypadku na drodze krajowej nr 17 w Sitańcu. W zdarzeniu udział brał trzy pojazdy, jednak ostatecznie uszkodzone zostały cztery samochody. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek w miejscowości Sitaniec w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów.

Policjanci ustalili wstępnie, że do wypadku doprowadził kierujący toyotą, który jadąc w kierunku Zamościa nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z busem marki Mercedes. Następnie kierujący toyotą kontynuując jazdę lewym pasem ruchu zderzył się z kierującą renaultem. Pośrednio w zdarzeniu uczestniczył także czwarty pojazd, również renault, który jechał za toyotą. Jego szyba czołowa została uszkodzona odłamkami szkła i plastikowych elementów samochodów biorących udział w wypadku.

Do szpitala trafił 67-latek kierujący toyotą, a także 31-latka kierująca renaultem. Z obrażeniami ciała w placówce medycznej pozostał 67-latek. Kierująca renaultem mogła wrócić do domu. Kierujący mercedesem 20-latek nie wymagał pomocy medycznej. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Zjechał toyotą na przeciwległy pas, zderzył się z dwoma pojazdami. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

Komentarze wyłączone

Z kraju