690 680 960

Zjechał na przeciwległy pas jezdni, zderzył się z ciężarówką (zdjęcia)

Dwa pojazdy zderzyły się się na obwodnicy Lubartowa. Na szczęście nikt nie został ranny. Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się już bez utrudnień.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 18 w miejscowości Annobór-Kolonia w powiecie lubartowskim. Na drodze krajowej nr 19, w ciągu obwodnicy Lubartowa, zderzyły się dwa pojazdy: samochód dostawczy oraz ciągnik siodłowy z naczepą. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, kierujący dostawczym citroenem mężczyzna poruszał się w kierunku Lublina. W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka ciągnikiem siodłowym.

Kierowcy nie odnieśli obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji. Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się już bez utrudnień.

(fot. nadesłane)

Jeden komentarz

 1. Uwaga posiadacze praw jazdy płci obojga i byle jakiej:
  Jak już siedzisz za kółkiem swojego autka jedno z drugim (dowolnej marki i wieku), to wyrapiaj gały na to co się dzieje przed maską i okolicach.
  Naprawdę nie możesz się skupić na tym co robisz ?
  A potem: „Jezus Maria, Józefie święty (nieudaczniku seksualny), była bym wiedziała… !

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas