Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zgubił przyczepkę w trakcie jazdy. Zobacz nagranie (wideo)

Kierowca jadący jedną z ulic Tarnogrodu zgubił przyczepkę. Na szczęście przyczepka zakończyła swoją „podróż” w przydrożnym rowie.

Zdarzenie miało miejsce 10 kwietnia na ul. 1 Maja w Tarnogrodzie w powiecie biłgorajskim. Policyjny wideorejestrator nagrał moment kiedy od jadącego w kierunku Sieniawy samochodu marki Volkswagen odpięła się przyczepka, a następnie tocząc się po chodniku swoją „podróż” zakończyła w przydrożnym rowie.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policjanci zatrzymali kierowcę, który był zaskoczony całym zdarzeniem. 31-latek z gminy Tarnogród ani jego pasażer nie zauważyli momentu, w którym odpięła się ona od samochodu. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy, w rozmowie z policjantami przyznał, że prawdopodobnie źle ją zabezpieczył.

Policjanci za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarali 31-latka mandatem i punktami karnymi.

(fot. wideo Policja Biłgoraj)

13 komentarzy

 1. Po co linka?!

 2. Dobrze rozumiem ze o braku przyczepki dowiedział się od policjantów? W sumie niektórzy myślą że lusterka to taka ozdoba w samochodzie

  • jaka ozdoba… ? fryzurę to gdzie poprawi..? Tak poważnie to mam wrażenie, że coraz więcej de bili w społeczeństwie… pomimo tego że duża część eliminuje się sama to i tak przybywa następnych. Niestety cierpi całe społeczeństwo.

  • muszą montować w przyczepkach takie urządzenie które zgłosi „kierowcy” na „fejsbuku” albo wyśle msg na „mesendżera” że odpadła 😉

   dobrze że nikogo nie zabił z przeciwka.

 3. Grześ przez wieś

  Głuchy drewniak i tyle w temacie.

 4. Tak to jest jak dobre przyczepy samorobki delegalizuje sie ustawa a wciska marketowy chlam z 'homologacja’ pfff

 5. Szkoda ze tylko mandat. Powinni zabrac prawo jazdy na dlugie lata. Mial swiadomosc ze zle zabezoieczyl a jednak wyjechal z tym na drogi. Polska bylejakosc. Jakos to bedzi.

 6. Psiarscy zamiast mu pomóc to jeszcze mandat mu wlepili . Każdemu się może zdarzyć. A jak opona wystrzeli to też dadzą mandat ?

 7. Bez jaj, gość nie poczuł że mu lżej się zrobiło ? To musiało szarpnąć samochodem jak przyczepka szła na wolność .

 8. Takiej marketów kiedy nie czuć na haku , jak by miał samoróbkę z zabezpieczeniem to od razu wiedział by że teściowa się odpieła a tak na marginesie przy rączce jest kluczyk lub się przewierca i zakłada kłódkę -po problemie.

 9. Onanis Samokopulos

  Pechowy ten Tarnogród – w zeszłym roku byłem świadkiem odczepienia się przyczepy od ciągnika rolniczego, tylko tamta skasowała słup energetyczny i kawał ogrodzenia posesji…

 10. Dlatego tak polecane są zaczepy, które pokazują poprawność zapięcia no i oczywiście powinna być do tego nasunięta na hak linka zrywu…

Wiadomości z info112