690 680 960

Zespół LemOn gwiazdą Dni Lubartowa. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend

W sobotę odbędą się Dni Lubartowa zaś w niedzielę impreza z okazji Dnia Dziecka. Zagrają znane i lubiane zespoły muzyczne na mieszkańców czekać będzie zaś wiele atrakcji i wydarzeń towarzyszących.

Imprezowo zapowiada się najbliższy weekend w Lubartowie. W sobotę 1 czerwca na placu przed ratuszem odbędzie się festyn z okazji Dnia Lubartowa. O godzinie 13:00 rozpocznie się turniej szachów błyskawicznych a dla najmłodszych zostaną udostępnione skakańce, dmuchańce i zjeżdżalnie. Godzinę później na scenie zaczną prezentować się lokalne zespoły muzyczne: laureaci Festiwalu Słowik 2019, „Lubartowskie Nutki” z Przedszkola Miejskiego nr 4, tancerze z KTT „Chochlik”, Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej, Kapela Ludowa „Lubartowiacy”, Chór Ziemi Lubartowskiej a także Soliści Akademii Ekspresji Wokalnej.

O godzinie 17:30 wystąpi laureat Rock Alert Festiwal 2018 czyli zespół B6, o godzinie 19:30 zespół NEWS, o 21:00 Marek Majewski z zespołem a na godzinę 22:00 zaplanowano koncert gwiazdy wieczoru grupy LemON. Na koniec odbędzie się pokaz laserowy.

W niedzielę 2 czerwca na Dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie odbędzie się koncert z okazji Dnia Dziecka. Jak już informowaliśmy, organizatorami wydarzenia są Telewizja Polsat oraz Powiat Lubartowski. Artyści wykonają nie tylko swoje największe przeboje, ale również hity z repertuaru dziecięcego i filmowego, przy których uwielbiają bawić się całe rodziny.

Całość poprowadzą Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz a impreza będzie transmitowana na żywo w Polsacie. Na scenie zaprezentują się Sławomir, zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci – Roksana Węgiel, a także Ewelina Lisowska, Cleo, Feel, Michał Szpak, Zosia Nowakowska, znana widzom z udziału w siódmej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz zespół 4Dreamers, pierwszy polski boys band od czasów kultowego Just5, nominowany w tym roku do „Fryderyka” w kategorii Album Roku – Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa.

W związku z wydarzeniami część ulic zostanie wyłączonych z ruchu. W sobotę nieprzejezdne będą ulice Jana Pawła II, Rynek II oraz Joselewicza. W niedzielę zaś w godzinach od 14 do 21 całkowicie wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ulic: Lipowa, Słowackiego i Lubelska. Dodatkowo ulica Słowackiego na odcinku od Cmentarnej do Chopina oraz ulica Lipowa od Słowackiego do Szaniawskiego. Zgodnie z tymczasową organizacją ruchu objazd został wytyczony ulicami: Chopina, 3 Maja, Lipową, Szaniawskiego i Cmentarną. Na ulicę Chopina przeniesione zostaną również przystanki komunikacji publicznej.

(fot. materiały organizatora)

2 komentarze

  1. Wolę pierogi w Bychawie…

  2. Ta konsternacja, gdy na imprezie w powiatowym mieście grają lepsze zespoły niż na dniach „kultury” studenckiej na Felinie ?

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…