Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ze zboża technicznego powstawała mąka. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie

Do trzech dużych producentów mąki w naszym kraju trafiało techniczne zboże z Ukrainy. Prokuratura wszczęła czynności w tej sprawie. Jak zastrzegają jednak śledczy, firmy te zostały oszukane, gdyż nabywały pszenicę z przeświadczeniem, że pochodzi ona od polskich rolników.

66 komentarzy

 1. Zapewne te same co sól drogową używały jako spożywczej.

  • Pracowałem w Niemczech Holandii i nigdy nie kupuje ogórków i pomidorów z tych krajów właściciele też nie jedli swoich produktów ile tam chemii i oprysków było stosowane to się przeraziłem.

   • … teraz popracuj w polskiej szklarni , nie ma żadnej różnicy w produkcji i stosowanej chemii , też nie będziesz już jadł tych warzyw

 2. Tyle lat polscy rolnicy te same opryski stosowali i niektórzy jeszcze stosują co na Ukrainie ludzie jedzą i jakoś żyją nagle unia zakazała stosowania tych oprysków bo chcą sprzedać swoje szwabskie

 3. Nic to nie zmieni. Afera jest głęboko powiązana z rządem. Nie na darmo minister rolnictwa zajął się nią po ponad pół roku.

 4. Pewnie jakiś polityk z PiS maczał w tym palce i jak zawsze niczego się nie doszukają lub sprawę umorzy prokurator zero do kwedratu!

 5. a oni nie widzieli z czego robia make bo nie maja kontroli jakosci xd

 6. Faryzeusze WON