Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ze stodoły zniknęło 500 litrów paliwa. Trzecia kradzież już się nie udała

Policjanci z Chełma zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież znacznej ilości paliwa. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych przy próbie kradzieży. Wkrótce stanie przed sądem.

Chełmscy policjanci na początku tego tygodnia przyjęli zgłoszenie o kradzieży paliwa ze stodoły. Pokrzywdzony przekazał mundurowym, że z budynku zniknęło 500 litrów oleju napędowego.

Policjanci ustalili, że złodziej dokonał dwukrotnej kradzieży. W miniony czwartek mundurowi zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o kradzież paliwa.

– Na szczęście trzeci występek mu się nie udał dzięki czujności właściciela i mundurowych. 20-latek został zatrzymany niedaleko miejsca, w którym znajdowało się paliwo. Mężczyzna próbował zmylić funkcjonariuszy mówiąc, że samochód mu się zepsuł i czeka na lawetę jednak zdradziły go ubrania na zmianę i przedmioty służące do „spuszczania” paliwa – relacjonuje starszy sierżant Angelika Głąb-Kunysz z chełmskiej komendy.

20-latek wczoraj usłyszał zarzuty. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

4 komentarze

 1. Dziadek z piaskownicy

  Trzecia kradzież już się nie udała – czyli nie tylko telewizja kłamie, ale kłamie też powiedzenie: „Do trzech razy sztuka” !
  I jak tu żyć, panie premierze ?!

 2. lepiej by się tłumaczył mówiąc” właśnie wprowadzam tarczę anty-inflacyjną Morawieckiego”:D

 3. i co temu poszkodowanem z tego ze „grozi mu ? W przypadku gołodu…p.c.a który ukradł paliwo ,czy narobił innych strat ,nasze „wspaniałe ” prawo jest bezsilne ,nie musi pokrywać strat ,bo bidulek nie ma z czego .Najważniejsze że pójdzie siedzieć do ciepłego i wygodnego Z.K . i bedzie tam siedział na koszt nas wszystkich płacących podatki .To jest wałsnie nasza polska „sprawiedliwosć „

  • Według Ciebie qwerty, powinni mu obciąć głowę.
   Wtedy byłoby sprawiedliwie.
   (Czy może niesprawiedliwie, ale za to oszczędnie).
   Pozostaje jeszcze pytanie: kto miałby tą głowę mu obciąć i na czyje polecenie.
   Może Ty chciałbyś tego dokonać?

Z kraju