Ze skarpetą na dłoni plądrował restaurację. Policja opublikowała nagranie (wideo)

Policjanci z Bełżyc poszukują mężczyzny, który włamał się do restauracji i splądrował jej wnętrze. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

W połowie lutego do restauracji w gminie Konopnica włamał się mężczyzna. Sprawca pod osłoną nocy, wykorzystując uchylone okno wszedł do środka i splądrował pomieszczenia lokalu.

Sprawca zabrał ze sobą pieniądze oraz saszetkę o łącznej wartości ponad 1 tys. zł. Mundurowi zabezpieczyli nagrania pochodzące z kamer wewnętrznego monitoringu.

Jak się okazuje, na nagraniu widać mężczyznę, który przy zgaszonym świetle wchodzi do pomieszczeń kuchni. Dla poprawy widoczności przyświeca sobie latarką i rozgląda się po kuchennych regałach. Następnie z jednej ze stóp zdejmuje skarpetę i zakłada sobie na dłoń, zapewne po to, by nie pozostawiać śladów na miejscu przestępstwa.

Zobacz wideo – kliknij!

Po kilku minutach mężczyzna pojawia się w innym pomieszczeniu, tam już ma na głowie miał założony kaptur. Kiedy zorientował się, że jego „poczynania” nawet w ciemnościach obserwuje oko kamery, próbował ją unieszkodliwić. Na kolejnym już ujęciu widać, jak sprawca idzie z założonym na głowie czerwonym płaszczem. W takim przebraniu ponownie ruszył do plądrowania lokalu.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2

Ktokolwiek rozpoznaje go na publikowanym nagraniu proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Bełżycach pod nr tel. (81) 516 13 10 lub telefon alarmowy 112.

(fot. wideo Policja Bełżyce)

 

Zobacz również

4 komentarze

  1. Parodia a nie plądrowanie 😀

  2. Miał kur…ki w oczach haha

  3. Czy policja pobrała odciski skarpet?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk