Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zdjęcie policyjnej interwencji wobec starszej kobiety w Lublinie obiegło cały kraj (foto)

Zdjęcie, jakie zamieścił na swoim profilu na Facebooku jeden z lubelskich taksówkarzy bardzo szybko zdobyło popularność w sieci. Przedstawia ono patrol podejmujący interwencję wobec starszej kobiety.

43 komentarze

  1. „Złe psy?” Żenujący język. Może jednak trochę więcej szacunku do służb. Gdyby nie ich praca większość ludzi szlajałaby się bez sensu mając za nic zakazy, które swoją drogą w ogóle nie byłyby potrzebne, gdyby ludzie zachowywali się odpowiedzialnie.

    • Jestem daleka od posługiwania się rynsztokowym językiem, ale dlaczego służby, a w szczególności policja ma się kojarzyć ludziom z brakiem poszanowania, gnębieniem i uciskiem? Dlaczego każdy policjant ma interpretować prawo i zawsze je interpretuje przeciwko obywatelowi? Zapytaj obywateli, czy po ostatnich wydarzeniach Policja kojarzy się im lepiej czy gorzej?

      • te obostrzenia nie służą walce z epidemią to jest sposób rządu na zarobienie kasy bo prawo którym posługuje się policja jest niezrozumiały i nieistniejący

  2. Kto zapłacił za taksówkę ?

  3. taa pomagali legitymując,zomowcy na ulicach nie pomagają tylko kasują,z drugiej strony to HAŃBA I POCHYBA DONOSICIELOM zwanym teraz przez ub sygnalistami,FOLKSDOJCZE I UBOWCY SĄ WŚRÓD NAS

  4. Ciekawe dlaczego sami sobie mandatu nie wystawia jeden drugiemu po 500 za brak maseczki i rękawiczek.?