Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie w trakcie wyprzedzania. Jeden z pojazdów przewrócił się na bok (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 815 doszło do groźnego zdarzenia drogowego. W trakcie wyprzedzania zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Jeden z nich wpadł do przydrożnego rowu i zatrzymał się na boku.

Do darzenia doszło w poniedziałek przed godziną 19 na drodze wojewódzkiej numer 815 w miejscowości Klementynów w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci ustalili wstępnie, że 53-latka kierująca samochodem marki Renault nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania doprowadziła do bocznego zderzenia z peugeotem, kierowanym przez 23-latkę z gminy Wohyń. W wyniku zderzenia renault zjechał z drogi i przewrócił się na bok w przydrożnym rowie.

Na miejscu pomocy medycznej kobietom udzielili ratownicy z przejeżdżającej karetki. Obie kierujące były trzeźwe. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym kredytowanym w wysokości 1050 złotych za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zderzenie w trakcie wyprzedzania. Jeden z pojazdów przewrócił się na bok (zdjęcia)

Zderzenie w trakcie wyprzedzania. Jeden z pojazdów przewrócił się na bok (zdjęcia)

(fot. Policja Lubartów)

4 komentarze

 1. Kierdziołek Pierdziołek

  Dobrze się stało, (istne szczęście w nieszczęściu), że oba autka wpadły do rowu, bo gdyby nie straż pożarna, to nawet utrudnień w ruchu by nie było

  • W takim razie trzeba dosadzić tam parę drzew żeby więcej takich sytuacji nie miały miejsca.
   Info dla ludzi z autyzmem to oczywiście był sarkazm.

   • Dziadek ze "slamsowa"

    Potrzeby na przydrożne drzewa spore, jeszcze żeby te przydrożne drzewa szybciej rosły niż chętni do ich wycinania przy pomocy autek.

 2. Tym razem renault wycofany z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej!

Z kraju