690 680 960

Zderzenie volvo z łosiem na krajowej 19

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 19 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dzikiego zwierzęcia. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 22 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Paszki Małe, na odcinku Radzyń Podlaski – Kock.

Pojazd osobowy marki Volvo zderzył się tam z łosiem, który wtargnął na drogę. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był częściowo pas ruchu w kierunku Kocka, pojazdy przepuszczano wahadłowo. Utrudnienia z przejazdem trwały niemal do północy.

(fot. nadesłane)

5 komentarzy

  1. łoś też cały ? skoro nikt nie ucierpiał ?:)

  2. sprwiedliwość "kalego "

    A co na to właściciel Łosia ? nie poniesie żadnych konsekwencji ? gdyby to był kończy krowa ,to własciciel dostał by mandat a poszkodowany mógłby domagać się odszkodowania z powództwa cywilnego …a tu co ? Łoś nie ma własciciela ? spróbujcie upolować takiego łosia ,to szybko się znajdzie własciciel i sąd który was za to ukara

  3. To już do tego doszło, że swój swojego atakuje. Koniec świata.

  4. Nic śmiesznego ,.w zeszłym roku też upolował mnie skurczybyk ,nic przyjemnego bo to kawał zwierza.na szczęście obyło się bez większych urazów ale auto do kasacji

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas