690 680 960

Zderzenie volkswagena z oplem na skrzyżowaniu ul. Wrotkowskiej z ul. Diamentową

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Diamentowej w Lublinie. Na miejscu kolizji na skrzyżowaniu z ul. Wrotkowską pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około południa na ul. Diamentowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wrotkowską zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i opel.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Wstępnie ustalono, że kobieta kierująca volkswagenem jechała od strony ul. Krochmalnej, wykonując manewr skrętu w lewo w ul. Wrotkowską wymusiła pierwszeństwo przejazdu na oplu, jadącym w kierunku ul. Jana Pawła II.

Doszło do zderzenia pojazdów. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

2017-11-13_12.51.45

2017-11-13 13:16:43
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Policja powinna tam zainwestować z mobilny komisariat ze stałą obsadą – taniej by wyszło niż codzienne dojazdy.

 2. O tym skrzyżowaniu i z krochmalną też można już książki napisać. To są skrzyżowania a nie ronda .I z prawej strony mają pierwszeństwo.

 3. skręt w lewo z Wrotkowskiej w stronę kościoła jest przewalony, ale ciągle dzwony zdarzają się w miejscu najprostszym, czyli tam, gdzie jest stop. Serio, wystarczy zatrzymać się i przepuściić jadącyc z prawej lub z lewej w przypadku stopu od str. Wrotkowskiej. A za to opuszczenie skrzyżowania i skręt w lewo w kierunku Kościoła/Romera, gdzie nic nie widać bo lewy pas od wiaduktu non stop zajęty, nie wiadomo co ciśnie śrdokowym pasem i trzeba na serio uważać to tam spokój. TWidac tam, gdzie trzeba włączyć tochę więcej czujności ludzie sobie jakoś radzą.

  • Pisałem na początku jak tylko ustąp zamieniono na stop, że to niczego nie zmieni. Co najwyżej wk….ia ludzi, którzy normalnie jeździli tamtędy bez zatrzymywania się i w miarę płynnie to działało. Ludzie jadący od strony Krochmalnej (a wcześniej JP) mają na tym skrzyżowaniu znak droga z pierwszeństwem. Jedzie więc taki dalej bezmyślnie, prędkość dobra, łuk niewielki a tu bach – stoi stop/ustąp 20m dalej. Przydałaby się wielka tablica: Uwaga, zmiana organizacji ruchu.

  • Jezdze tamtedy codziennie i uwazam ze tam nawet ten „stop” nie jest potrzebny. Dlatego ze skręcajac w Wrotkowską jest dobra widoczność. Wystarczy tylko ustąpić pierwszeństwa tym co jada z góry od Dimentowej a większość wypadków zdarza się dlatego ze nie którzy widząc wyspę na środku skrzyzowania są pewni że to rondo. Tam trzeba porostu postawić światła i moim zdaniem 99% tych wypadków nie będzie miała miejsca.

 4. i znowu wymusilA…

 5. Dzisiaj Ople tłuczą 🙂

 6. Przy okazji zabezpieczania miejsca wypadku, jeden z policjantów „wywlókł” pijanego kierowcę zza kierownicy auta jednej z firm kurierskich. Pewnie dobrze mu poszły doręczenia przesyłek:)

 7. to łajzy beztalencia za kierownicami 2 samochody na skrzyżowaniu i przejechac nie potrafią

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas