690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów, w tym ciężarówki, na trasie Lublin – Lubartów (wideo)

W niedzielę przed południem na trasie Lublin – Lubartów doszło do zderzenia trzech pojazdów, w tym ciężarówki. W rejonie kolizji występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem na drodze krajowej nr 19 w Niemcach w powiecie lubelskim, na trasie Lublin – Lubartów. W rejonie kościoła zderzyły się trzy pojazdy – ciężarowy i dwa osobowe.

W rejonie kolizji występują utrudnienia z przejazdem. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Kierowcy jadący w kierunku Lubartowa mogą ominąć uszkodzone pojazdy. Ruch z drugiej strony odbywa się bez utrudnień.

Uczestnicy kolizji oczekują na przyjazd policji. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilkadziesiąt minut.

(fot. wideo Darek)

15 komentarzy

 1. jazda na zderzaku i siano we łbie

 2. I znowu przed przejściem. Brawo PiS i ich durne przepisy

  • Takie przepisy są w większości krajów europejskich głąbie.

   • Jakei i w jakich?

   • Nie we wszystkich panie Tir. Mieszkam już długo w Niderlandach i albo się Holender zatrzyma albo nie, no chyba że ktoś jedzie na rowerze przez przejście.

   • Tir, zluzuj gumę, są takie przepisy, jednak przejść tyle co u nas i w takich miejscach to nie mają. Połowa przejść powinna być usunięta z chwilą zmiany przepisów. Teraz coś przebąkują o przejściach sugerowanych. Kto i kiedy usunie te niepotrzebne teraz przejścia?

  • Wungla nie bedzie.

   Nagrywający powinien się załapać na punkty za nagrywanie z ręki i stwarzanie zagrożenia.

 3. Ponownie jakaś święta krowa przechodziła przez przejscie , byla w poowie przejscia i nastepna zaczeła przechodzic .

 4. Ten fotoradar co jest na górze powinni wstawić koło tego przejścia dla pieszych. W tym miejscu wiele kolizji widziałem. auta rozpędzone z góry wcale nie zwalniają i takie są efekty.

  • Ale o czym Ty mówisz? Eksperci już wydali werdykt – winnym siedzenia na zderzaku przez kierowcę TIR-a jest pieszy przechodzący przez przejście.

  • Jaki fotoradar? Bierz pół, cała tabletka to za dużo..

 5. Pieszy przechodzący tamtędy przez przejście jest czymś absolutnie normalnym. Nienormalne jest to, że codziennie przez sam środek tej miejscowości przetaczają się tysiące TIR-ów.

 6. Czy to via carpatia?

 7. W niemcach na 19 -stce jest ze siedem przejść więc co chcecie likwidować? Jak sobie wyobrazasz dymac do przejscia pol kilometra, a moze wystarczy dwa,jedno na wlocie drugie na wylocie? 🤣🤣🤣

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie