Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech aut w Spiczynie. Jedna osoba w szpitalu

Trzy samochody osobowe zderzyły się dzisiaj na trasie Łęczna – Lubartów. Występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 16:28 w Spiczynie w powiecie łęczyńskim. Na drodze wojewódzkiej nr 829 Łęczna – Lubartów, w rejonie skrzyżowania z drogą do Zawieprzyc, zderzyły się trzy samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna ze Spiczyna i Łęcznej, zespół ratownictwa medycznego i policja. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, która trafiła pod opiekę ratowników medycznych, a następnie przetransportowano ją do szpitala.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

61

62

64
60

(fot. OSP Spiczyn)
2017-11-15 20:40:39

8 komentarzy

  1. No to walnął…

  2. Coraz glupszych mamy kierowcow

  3. To długo w ten sposób będziesz zbierał na nowy.Szybciej komuś kupisz nowy.A w ogóle ten napis to WIOCHA!!!!

  4. No i znowu kierowcy starych parchów powodują zagrożenie dla innych użytkowników dróg oraz z ich powodu ludzie tracą czas w korkach!!!!

    • o jakich korkach ty mówisz w Spiczynie? Swoja drogą w tej wsi jest tyle skrzyżowań, wiaduktów rond z sygnalizacją i bez, że tylko powodować wypadki…. za samo miejsce wypadku nalezy zabrać uprawnienia wszystkim! Prewencyjnie!

  5. jestem Octavian przedstawiciel handlowy won mi z drogi bo jade 150 swoja skoda najlepsza na swiecie, a ja jesten Marian z wieswagena w wersji 4 to moja wies codziennie tam jezdze naebany wiec ja mam pierwszenstwo, a ja jestem wladca pierscieni, cztery pierscienie robio wrazenie wypad skody i vw ze spiczyna!! i wszystko jasne!!!!

  6. wieswagen Janusz w wersji 3 rodowity spiczynianin, Octavian pedzacy 150 przedstawiciel handlowy z apteki w lubartowie do apteki w lecznej, wszyatko OK ale obaj nie zauwazysli wladcy pierscieni, cztery pierscienie robio wrazenie no i mamy cala reszte

  7. Nic dziwnego że doszło tam do wypadku. Droga nie jest oswietlona, dodatkowo kierowcy wciskają gaz do dechy na tym odcinku i tak się kończy. Ktoś powinien wziąć się za tą drogę i oświetlenie chociaż postawić

Z kraju