Zderzenie trzech aut na wyjeździe z Lublina w kierunku Warszawy. Cztery osoby w szpitalu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotykają kierowcy wyjeżdżający z Lublina w kierunku Warszawy. Na al. Solidarności zderzyły się trzy auta osobowe. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 14:30 na wyjeździe z Lublina w kierunku Warszawy. Na wysokości ulicy Głównej zderzyły się trzy samochody osobowe: ford, audi i skoda. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy jechały w stronę Warszawy. W pewnym momencie kierowca audi podjął manewr wyprzedzania poruszających się przed nim aut. Wtedy kierowca jednego z nich zjechał na lewy pas jezdni doprowadzając do zderzenia z audi. Wytrącone z toru jazdy auta uderzyły jeszcze w słup latarni oraz w poruszające się obok kolejne auto.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby w tym dwójka dzieci. Przetransportowano je do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Początkowo al. Solidarności była całkowicie zablokowana, obecnie przejazd odbywa się jednym pasem.

(fot. lublin112, nadesłane Dorota, Cezary, Gabriel )

Zobacz również

14 komentarzy

 1. wieśmaki rządzą na drogach !!!

 2. Gdzie podzielność uwagi???

 3. Jak tak dalej będzie jak jest ostatnio to może zabraknąć Audi na Lubelszczyźnie. Trzeba będzie zorganizować jakiś masowy import od płaczących, emerytowanych Niemców. Nie mają te samochody szczęśliwej starości w rękach naszych ziomków.

 4. A gdzie komentarze na temat fatalnego stanu dróg? Takich kierowców np. dwustu, proponuję rzucić do Warszawy, paraliż murowany!

 5. Wszyscy lewopasiści, a na kursie prawa jazdy uczyli w Rzeczypospolitej ruch prawostronny

 6. szacun dla 3 kolegów za akcje z gaszeniem wv polo w tym korku. jakoś poszło. szerokości!!!

 7. Jak zwykle niedzielny kierowca zapomniał że nie jest sam na drodze, kierunek i poszedł na lewy pas zapominając że należałoby jeszcze spojrzec czy jest ten pas wolny

 8. Ona się podczas jazdy musi zajmować smartfonem i bombelkami. A nie pilnować jakichś bzdur typu wolny pas. Od tego jest mężczyzna żeby przewidzieć i kobiecie ustąpić pierwszeństwa! (chyba że jest mizoginem,seksistą i popiera dyskryminację kobiet to nie ustąpi). Nawiasem mówiąc-nie wiem czemu nasza szanowna Policja nie weźmie się za baby turlające się lewym pasem-tego jest multum- obowiązkowo grzebiące w telefonie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9764zł 0.6%
  • GBP 4.956zł 0.12%
  • EUR 4.4671zł 0.03%
  • CHF 4.2018zł 0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET