690 680 960

Zderzenie subaru z toyotą na skrzyżowaniu w Lublinie (zdjęcia)

W poniedziałek przed południem na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Filaretów doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Filaretów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba kierująca jednym z pojazdów zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej doprowadzając tym samym do zderzenia pojazdów.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wstępnie jest informacja o jednej osobie poszkodowanej. W rejonie zderzenia pojazdów występują niewielkie utrudnienia z przejazdem.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Czy ten któremu zapaliło się zielone nie mógł chwilę poczekać i przepuścić ostatnich przelatujących na wczesnym czerwonym? Pospieszył się i narobił tylko kłopotów sobie i innym. Jak ktoś leci na czerwonym to najwidoczniej ma ku temu powody.

 2. Jeszcze tylko kilkadziesiąt (być może nawet kilkaset) kolizji oraz wypadków z udziałem wyłącznie kierujących samochodami i trafi się ktoś poruszający nie samochodem (pieszo, rowerem, e-hulajnogą). I to będzie koronny dowód na to, że Ci to dopiero są głupi i nie potrafią się poruszać w ruchu drogowym.

 3. Tak powinno być

  Taka osoba która ignoruje sygnalizację , powinna mieć zabrane kwity , bo nie stosuje się do kodeksu kierowców , źadne tłumaczenie , typu słońce oślepiło, itp. nie usprawiedliwia takiego kierowcy.

  • Czyli już nie powinieneś mieć kwitów. Nie ma ludzia na tym padole któremu choć raz nie pociągnął po czerwonym .

 4. Przyczyną???
  Alkohol, narkotyki, telefon komórkowy w ręku???
  Czy może robił sobie dobrze ręką bo ciekawy filmik oglądał.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!