Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdu osobowego z motocyklem. Skończyło się na uszkodzonych pojazdach (zdjęcia)

Wczoraj w Michowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Na szczęście zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14 w Michowie na skrzyżowaniu ul. Tysiąclecia z ul. Zasadnią. Do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowy z udziałem pojazdu osobowego i motocyklisty.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa i Michowa, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Samochodem osobowym poruszała się jedna osoba, która była przytomna i opuściła pojazd o własnych siłach. Jednośladem również podróżowała jedna osoba.

Motocykliście pomocy medycznej udzielił zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowany mężczyzna nie wymagał hospitalizacji. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

Zderzenie pojazdu osobowego z motocyklem. Skończyło się na uszkodzonych pojazdach (zdjęcia)

(fot. PSP Lubartów)

6 komentarzy

  1. Widziałem wczoraj tego ,, motocykliste”. Grubo ponad pakę w zabudowanym.

    • Albo masz radar w oczach, albo poruszałeś / poruszałaś się za nim z taką samą prędkością

  2. Znowu to samo na foto Lubartów ,zdarzenie w Michowie …ręce opadają

  3. Widzę że niektórym trzeba wszystko dokładnie tłumaczyć. Czy ja napisałem z jaką dokładnie prędkością jechał? Nie! Na pewno było za szybko. No i się doigrał.

  4. W krótkich spodenkach na motorze, to był prawdziwy motocyklista. Dużym plusem że był „czysty” ?

Z kraju

Sport