690 680 960

Zderzenie pojazdu dostawczego z ciężarówką na obwodnicy Lubartowa. Jedna osoba poszkodowana

Na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z ciężarowym. Utrudnienia z przejazdem występują w ciągu obwodnicy Lubartowa.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godzina 15 na drodze krajowej nr 19 w ciągu obwodnicy Lubartowa. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu z ul. Kleberga.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zderzeniu ciężarówki z pojazdem dostawczym ucierpiała jedna osoba.

Obecnie zablokowany jest pas ruchu w kierunku Lublina. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 18. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Z kolei około godziny 15 na obwodnicy Lublina w Jakubowicach Konińskich, na odcinku pomiędzy węzłem Lublin Czechów a węzłem Lublin Sławinek, pojazd uderzył w barierę energochłonną. Częściowo zablokowany jest pas włączenia do ruchu węzła Lublin Czechów. Utrudnienia z przejazdem potrwają tam do godziny 17:30. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy