Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów na rondzie przy Orfeuszu. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W piątek rano na rondzie im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu, na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek rano na skrzyżowaniu al. Smorawińskiego z al. Kompozytorów Polskich. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie zderzenia pojazdów występują utrudnienia z przejazdem, rondo im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK jest częściowo zablokowane, na miejscu policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności zderzenia obu pojazdów.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.

Zderzenie pojazdów na rondzie przy Orfeuszu. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

fot. nadesłane Magdalena

Zderzenie pojazdów na rondzie przy Orfeuszu. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

fot. nadesłane Magdalena

10 komentarzy

 1. Dziadunio z Willolowa

  Ach, żeby zawsze tak pusto było na mieście!

 2. Będą dalel cackać się z bandytami za kierownicą. Na drogach ekspresowych i autostradach wypadki są nagminne i to tam również nalezy ukrócić nadmierną prędkość prze odbieranie prawa jazdy również.

 3. Będą dalej głaskać wariatów za kierownicą. Na drogach ekspresowych i autostradach wypadki są nagminne i to tam również nalezy ukrócić nadmierną prędkość przez odbieranie prawa jazdy .

 4. Na drogach ekspresowych i autostradach wypadki są nagminne i to tam również nalezy ukrócić nadmierną prędkość przez odbieranie prawa jazdy .

 5. Na jakim rondzie hahaaa !! Tam nie ma ronda… ok jest ale pomiędzy 23:01 a 4:59:) czyli co…??? Światełka nie pomogły i było buuum ??

 6. nie jestem rasista, nie mam nic do rasistow

  dzien bez dzwona nie istnieje

 7. To jest dobry przykład drogowej patologii że strony miasta i kierowców. Po pierwsze po to są ograniczenia do50 km żeby w razie wypadku jego konsekwencje były jak najmniejsze. A po drugie to w takim miejscu jak skrzyżowanie piesi nanl chodniku powinni być chronieni estetycznymi słupami tak żeby to wyglądało na świat z mad maxa. Ale żeby piesi byli bezpieczni. Niestety jest nandrogach wiele patusiarni która jak widzi dwa pasy to im sienwlacza tryb kubica

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport