Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie peugeota z łosiem. Trzy osoby w szpitalu (zdjęcia)

Na jezdnię wbiegł łoś, kierowca nie był w stanie uniknąć zderzenia. Trzy osoby trafiły do szpitala, zwierze padło. Trzy godziny występowały utrudnienia w ruchu na drodze krajowej.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 22:30 w miejscowości Kobylany w powiecie bialskim. Na drodze krajowej nr 2 Biała Podlaska – Terespol samochód osobowy zderzył się z łosiem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, tuż przed jadącego drogą krajową peugeota wybiegł łoś. Kierowca pojazdu nie zdołał zahamować ani ominąć zwierzęcia, w wyniku czego doszło do zderzenia.

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, które przetransportowano do szpitala. Jak nas poinformowano, na szczęście nie odniosły one poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez kilka godzina występowały utrudnienia w ruchu, zakończyły się one o godz. 1:30.

(fot. Autopomocni.pl)

3 komentarze

  1. Łoś to taki ktoś, że nawet trąbienie go nie przestrasza. Wielkie to jak krowa. Kierowcy nocą zwykle jeżdżą szybko i o nieszczęście łatwo. A tu trzeba wolniej ze względu na sarenki, zajączki, dziczki i łoszaki.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo