Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie osobówki z ciężarówką na obwodnicy Lubartowa. Lądował śmigłowiec LPR

We wtorek po południu na obwodnicy Lubartowa doszło do zderzenia dwóch pojazdów – osobówki i ciężarówki. Na miejscu działania prowadzą służby ratunkowe, lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowe. Obecnie ruch został wstrzymany.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 15.00 na drodze krajowej nr 19, w ciągu obwodnicy Lubartowa. W miejscowości Annobór-Kolonia zderzyły się dwa pojazdy – osobowy oraz ciężarowy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obecnie trwa akcja ratunkowa. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów. Utrudnienia z przejazdem na trasie Lublin – Kock mogą potrwać do godziny 17.30. Obecnie nie ma jeszcze informacji o liczbie osób poszkodowanych.

13 komentarzy

 1. Światła trzeba postawić bo barany wyjeżdżające od nowodworu nie wiedzom co to znak stop

  • Jeżeli ktoś nie widzi znaku stop, to dlaczego ma zauważyć czerwone światło?

  • Światła na drodze gdzie 1/4 pojazdów to ciężarówki, w szczególności nowi kierowcy którzy trasą jadą pierwszy raz nie będą wiedzieli o sygnalizacjach a ciężarówka tam jedzie ok. 100 na godzine, wyhamuj takim bo jakiś typ nie umie wyprzedzać ani zatrzymać się na STOP

 2. lubartow24 są zdjęcia i od razu widać, że dzban wyprzedzał i nie zdążył z tej osobówki – i co z mandatu, może powinien oddać coś więcej od siebie (oprócz mózgu bo wiadomo, że go nie używał a zatem jest podejrzenie o brak na stanie).

 3. Gdyby był tor ❤️❤️

 4. Yyyyyake afera śmigłowiec lpru wylądował łał… szacun вот подруги

 5. Co tym razem?
  Znowu ameba na rowerze wjechała bezmyślnie na zielonym, nie przewidując, że kierowca mający czerwone może się zagapić, albo wjechać na wczesnym czerwonym z powodu pośpiechu?

 6. ja mam prośbę do Redakcji (o ile to przeczytacie). Filtrujcie albo usuwajcie lub najlepiej CAŁKOWICIE WYŁĄCZCIE sekcje komentarzy. Patrząc na komentarz wyżej jak i komentarze pod innymi artykułami jest tu mnóstwo troli, cudaków, nieuków, ludzi chorych psychicznie. Te komentarze zaśmiecają tylko i nie wnoszą żadnej wartości, a jak się czyta niektóre to naprawdę ręce opadają ilu jest w tym społeczeństwie idiotów. Niestety ale należy to powiedzieć wprost. Ja rozumiem wolność słowa ale niech ktoś z Redakcji usiądzie w wolnej chwili i poczyta…wnioski nasuwają się same….

Dodaj komentarz

Z kraju