Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie opla z volkswagenem na skrzyżowaniu. Dwie osoby zostały ranne

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku, jaki miał miejsce wczoraj na drodze Parczew – Wisznice. Występowały spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w piątek w Jabłoniu w powiecie parczewskim. Na drodze wojewódzkiej nr 815 Wisznice – Parczew, na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Dawidy, zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem mężczyzna jechał od strony centrum Jabłonia. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu na volkswagenie, którego kierowca poruszał się drogą wojewódzką. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowcę opla, 63 – letniego mężczyznę oraz 55 – letniego pasażera volkswagena przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. policja)

Komentarze wyłączone