Zderzenie opla z volkswagenem na skrzyżowaniu. Dwie osoby zostały ranne

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku, jaki miał miejsce wczoraj na drodze Parczew – Wisznice. Występowały spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w piątek w Jabłoniu w powiecie parczewskim. Na drodze wojewódzkiej nr 815 Wisznice – Parczew, na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Dawidy, zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem mężczyzna jechał od strony centrum Jabłonia. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu na volkswagenie, którego kierowca poruszał się drogą wojewódzką. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowcę opla, 63 – letniego mężczyznę oraz 55 – letniego pasażera volkswagena przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. policja)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!