690 680 960

Zderzenie opla z seatem na al. Tysiąclecia. Jeden z kierowców miał zajechać drogę i uciec (zdjęcia)

Zakończyły się już utrudnienia w ruchu na al. Tysiąclecia w rejonie młyna Krauzego, gdzie po południu zderzyły się dwa auta. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15:30 na al. Tysiąclecia w Lublinie. W rejonie przejścia dla pieszych przy Młynie Krauzego zderzyły się dwa samochody osobowe: seat i opel. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w tym samym kierunku, w stronę centrum. Jak wstępnie ustalono, kierującemu oplem mężczyźnie nieustalony pojazd zajechał drogę. Aby uniknąć zderzenia zaczął gwałtownie hamować w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Opel uderzył w poruszającego się sąsiednim pasem jedni seata.

Podrózujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

4 komentarze

  1. aa zapomniałem że miałem tu nie wchodzić skoro cenzurujecie komentarze
    pa

  2. Współczuję poszkodowanym, ale na litość boską – jeśli się nikomu nic nie stało to po co samochód stoi na jezdni? Jechałem tamtędy niedługo po zdarzeniu – korek się zrobił niemiłosierny, a wystarczyło zepchnąć auto z jezdni.

  3. tak za takie cos to jest mandat zgodnie z kodeksem, ale wszyscy czekaja godzine na policje

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas