Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie opla z motocyklem na skrzyżowaniu. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W centrum Lublina doszło do wypadku. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują policjanci. Występują spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w środę około godziny 17.30 na skrzyżowaniu ul. Lipowej, Narutowicza i al. Piłsudskiego w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący oplem mężczyzna poruszał się al. Piłsudskiego na wprost, w stronę ul. Lipowej. Z jego relacji wynika, iż w momencie, kiedy opuszczał już skrzyżowanie, przed pojazdem dostrzegł jednoślad. Miał on wyjechać od strony ul. Narutowicza. Nie zdołał wyhamować i doszło do zderzenia pojazdów.

Motocyklistka została przetransportowana do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, jak też to, kto z uczestników zdarzenia zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. Występują duże utrudnienia w ruchu. Jak wstępnie ustalili policjanci, motocyklistka wykonała niedozwolony w tym miejscu manewr skrętu w lewo, w trakcie jazdy ul. Lipową od strony centrum.

13 komentarzy

  1. w stronę ul. Lupowe

  2. „Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący oplem mężczyzna poruszał się al. Piłsudskiego na wprost, w stronę ul. Lupowej.” Hmmm gdzie jest w Lublinie taka ulica, no cóż jaka redakcja takie INFO…!!!

  3. Jak redakcja będzie znała szczegóły kto zawinił to proszę o aktualuzacje,sam jestem ciekawy kto zawinil ale chyba ten z auta tym razem na wczesnym czerwonym

  4. Lupowa

  5. Ma ktoś informacje jak czuje się poszkodowana?

  6. [***] skrecala w lewo z lipowej w narutowicza, tam jest raczej nakaz jazdy na worost i zakaz skretu w lew… PJ z czipsow hyba ma

  7. Ale ładne te nowe Ople

  8. „Nie zdołał wyhamować i doszło do zderzenia pojazdów.” – a po co miał hamować? Nie należało dać nauczki, temu który nie stosuje się do przepisów? Prawda?

Dodaj komentarz