690 680 960

Zderzenie opla z lexusem na skrzyżowaniu. Duże utrudnienia w ruchu po wypadku (zdjęcia)

W poniedziałek po południu na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16 na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II i ul. Krochmalną. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono, kierująca pojazdem marki Opel poruszała ul. Nadbystrzycką od strony ul. Janowskiej w kierunku centrum, z kolei kierowca lexusa poruszał się ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Krochmalnej. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

Do szpitala została przewieziona jedna osoba podróżująca oplem. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem. Skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, m.in. to, który z kierowców zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej.

(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

  1. Opel jechał na pomarańczowym ponad 90/h to jakie szansę mógł mieć kierowca Lexusa. Trochę rozważniej kierowcy na skrzyżowaniach bo fantazja Was ponosi.

  2. Opel jechał na pomarańczowym ponad 90/h to jakie szansę mógł mieć kierowca Lexusa. Trochę rozważniej kierowcy na skrzyżowaniach bo fantazja Was ponosi.

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas