Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nagie zwłoki mężczyzny na obrzeżach miasta. Ciało nosiło liczne ślady oparzeń (zdjęcia)

W poniedziałek przy jednej z ulic w Puławach zostały ujawnione zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie okoliczności jego śmierci. Wiadomo już, że ofiarą jest 65-letni mieszkaniec miasta.

Zwłoki zostały znalezione w poniedziałek około południa przy ul. Żeromskiego w Puławach. Znajdowały się obok kompleksu garaży, w pobliżu linii kolejowej. O wszystkim powiadomiona została policja.

Ciało było pozbawione ubrania, a w trakcie oględzin znaleziono liczne ślady działania ognia. Ofiarą jest 65-letni mężczyzna, mieszkaniec Puław. Przez kilka godzin policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili na miejscu czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn śmierci mężczyzny. Zabezpieczane były też ślady, które mogą pomóc w prowadzonym postępowaniu.

Jak nas poinformowano, wstępnie nic nie wskazuje, aby 65-latek zginął w wyniku przestępczego działania. Jednak wciąż jest to ustalane. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Dopiero wtedy będzie wiadomo, jak zginął mężczyzna.

Nagie zwłoki mężczyzny na obrzeżach miasta. Ciało nosiło liczne ślady oparzeń  (zdjęcia)

Nagie zwłoki mężczyzny na obrzeżach miasta. Ciało nosiło liczne ślady oparzeń  (zdjęcia)

(fot. nadesłane Czytelnik)

5 komentarzy

  1. pewnie samobuja strźelił

    • Co za powściągliwość w komentarzach! Wiadomo, Puławy, trzeba bardzo uważać co i komu się mówi.

  2. samozapłon samogonu

  3. to sytuacja po przejęciu Puławskich Azotów przez tarnów

Z kraju

Sport