Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie na skrzyżowaniu. Jeden z pojazdów wpadł do rowu (zdjęcia)

Wczoraj przed południem na skrzyżowaniu w Teratynie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jeden z nich po zderzeniu wpadł do przydrożnego rowu. Przez pewien czas występowały utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 844.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 11.00 w Teratynie w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali zderzenie dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej w miejscowości Teratyn. Wszystkie osoby wyszły z pojazdów o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych. Na miejsce zdarzenia najechali funkcjonariusze Służby-Celno Skarbowej, który udzielili niezbędnej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w zdarzeniu, a następnie przekazali je zespołowi ratownictwa medycznego celem przeprowadzenia badania wstępnego – relacjonuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z KP PSP w Hrubieszowie.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, a następnie zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi. Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

– W działaniach udział brali: policja, zespół ratownictwa medycznego, JRG Hrubieszów, OSP Uchanie oraz OSP Teratyn, w tym 17 strażaków. Straty oszacowano na 25 tys. Interwencja trwała 2h 41 min – dodaje st. kpt. Marcin Lebiedowicz.

5 komentarzy

  1. Gondol Jerzy z Nadwisły

    Jeden z pojazdów wpadł do rowu, bo na skutek wycięcia drzew nie miało go co zatrzymać.

  2. w takim miejscu tylko klasyczne rondo w betonową wyspą

  3. To niesprawiedliwe. Znowu potwierdza się, że 99% zdarzeń jest spowodowanych przez kierujących samochodami. Ale 90% wpisów w internecie krytykuje zachowanie pieszych i rowerzystów, a nie kierowców.

  4. Jedyne skrzyżowanie i cebulaki dzbana odwaliły

  5. Brakuje mi tu tekstów o świętych krowach, nieznajomości przepisów (przez wszystkich) kierowców i naśmiewania się pierwszeństwie na cmentarz.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112