Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie na skrzyżowaniu, dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj rano w Pełczynie doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z osobowym. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 6:00 na drodze krajowej nr 12, na skrzyżowaniu w Pełczynie.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący pojazdem marki Mercedes, 47-letni mieszkaniec Lublina wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 44-letniej kierującej pojazdem marki Volvo. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia pojazdów, po który pojazd dostawczy uderzył w znak.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego i straż pożarna. Kierujący pojazdami zostali przewiezieni do szpitala. 44-latka z volvo doznała obrażeń i pozostała w szpitalu, natomiast kierujący mercedesem po zbadaniu został wypisany. Oboje byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego wypadku.

Zderzenie na skrzyżowaniu, dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Świdnik)

2 komentarze

  1. Kolejna Święta Krowa, która wjeżdża bezmyślnie na skrzyżowanie, bo naczytała się Frania, który cytując PoRD twierdził, że to kierujący wyjeżdżający z drogi podporządkowanej jest zobowiązany ustąpić pierwszeństwa przejazdu poruszającym się drogą z pierwszeństwem. A cmentarze są pełny tych co mieli pierwszeństwo.

    • Miała pierwszeństwo, zwłaszcza, że wydarzenie rozegrało się w bezpośredniej okolicy przejścia dla pieszych, które jak wiadomo posiadaczom pierwszeństwa zapewniają nieśmiertelność.

Z kraju