Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie motocykla z autem na trasie Lublin – Zamość. Na miejscu pracują policjanci

Po wypadku występują duże utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym, jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 20 w miejscowości Podkrasne w powiecie zamojskim. Na drodze krajowej nr 17, na odcinku między Krasnymstawem a Zamościem samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi. Jedna osoba została poszkodowana. Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w stronę Krasnegostawu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Droga czasowo może być również całkowicie blokowana.

(fot. nadesłane Ewa)

2 komentarze

  1. To w końcu motocyklista uderzył w samochodzie czy samochód w motocyklistę, bo tytuł zaprzecza artykułowi…

    • Jak nie umiesz czyta ć ze zrozumieniem to twój problem. Dwa razy przeczytałem tekst i nigdzie nic w treści nie znalazłem o tym, kto w kogo uderzył. Jest jedynie o zderzeniu dwóch pojazdów. A kolejność jest tu nieważna, gdyż wyraźnie można się dowiedzieć, że dopiero trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo