Zderzenie kombajnu zbożowego z rowerem. Kierująca jednośladem nietrzeźwa

W piątek wieczorem w miejscowości Niedźwiada Kolonia doszło do zderzenia kombajnu zbożowego z rowerem. Kierująca jednośladem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w miejscowości Niedźwiada Kolonia. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący kombajnem zbożowym, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą rowerzystką.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. 66-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 68-letni kierujący kombajnem był trzeźwy, natomiast kierująca jednośladem miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2018-07-29 15:45:09
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

30 komentarzy

 1. Poleciala na kierowce ?

 2. No i co jej teraz zrobią ? zabiorą dowód osobisty ,czyli „uprawnienia na rower”

  • Wina kombajnisty, ona jechała prawidłowo

   • być nawalonym i jechać prawidłowo rowerem… a świstak siedzi i zawija

   • Sprawcą zdarzenia jest kierujący kombajnem i to on zostanie ukarany za jego spowodowanie (pewnie przed sądem, w postępowaniu karnym, skoro wymagana była hospitalizacja), ale za jazdę po pijaku rowerem jest „pińcet minus”, tak więc rowerzystka dostanie mandat w osobnym postępowaniu (tutaj mandatowe, w ramach postępowania w sprawach o wykroczenia).

    • ty Kuba, to już od dawna wszystkim rozumy pozjadałeś to już każdy czytelnik wie…. ale nie masz racji wszechwiedzacy mistrzuniu… śledz sprawę a sam dojdziesz do tego że nie będzie tak jak napisałeś..

 3. Sprzedała jantar u jubilera i walneła sobie deczko.W tej niedzwiadzie miało być lotnisko potem ogromne pokłady bursztynu a zostało ściernisko po kombajnie.

 4. Znowu kombajn.

 5. JAKIM PRAWEM PRZYGŁUP KOMBAJNISTA WYJECHAŁ NA DROGĘ PUBLICZNĄ NIE DEMONTUJĄC HEDERA – W OSTATNICH DNIACH TO KOLEJNY TAKI WYPADEK , W TYM 1 ŚMIERTELNY. GDZIE SĄ TE POLICYJNE PRZYGŁUPY – PROTESTUJĄ – WIELOKROTNIE WIDZIAŁEM JAK POLICJANCI NIE REAGOWALI NA KOMBAJN TARASUJĄCY DROGĘ PUBLICZNĄ.

  • Wieśsław jezdem...

   Te jak to uprzejmie określiłeś „policyjne przygłupy”, mają nieco ograniczone możliwości bo ci mądrzejsi pojechali na rowerową pielgrzymkę do jedynie słusznej matki boskiej Afropolki”.

  • Przygłupy nie jeżdżą kombajnami, bo zwyczajnie nie potrafią.

  • Demontaż i montaż hedera w starym bizonie to nie raz cały dzień, więc zamknij morde głupi **ju

   • A kogo to obchodzi???!!! Nie wolno jeździć z zamontowanym hederem po publicznych drogach i już!!! Koniec i kropka! Ma być zdemontowany, a jak się jakiemuś przygłupowi to nie podoba, to niech wraca do domu polami, a nie publiczną drogą.

   • A co to kogo obchodzi ile zajmuje.. Prawo jest prawo i wszyscy powinni je respektować..a jeśli taki wieśniak jak ty tego nie rozumie to zawsze możesz zmienić kraj.

    • Bez tych wieśniaków byś szmaciarzu zdechł jak pies pod płotem albo pasł się między krowami bo stać by cię nie było na koryto.

    • Czlowieku jak nie znasz dok)adnie przepusow to nie komentuj bo do 3m hedra to można jezdzić z hedrem po szosie a pozatym jak by ten rolnik nie wykosi) zboża
     to ty bys chleba nie jadł

   • Głupi …uj sam jesteś. Wiesz ile się trzeźwieje po wypiciu 1L na „łeb”? Prawie dobę więc zamknij ryj i daj jeździć pijanym!

  • Jeżdżę kombajnem bez chederu zajmuję 4,2 m i co mogą mi naskoczyć kilka kontroli, mam homologację i dopuszczenie do ruch, aprobaty techniczne i kupę innych papierów i co przepisy jołopie się wykluczają, a co powiesz na idiotów za kółkiem co wyprzedzają mnie na podwójnej ciągłej , pod górę , dodam że jadę 40 km/h i często gęsto doprowadzają niemal do wypadku i POWIEM TYM WSZYSTKIM MĄDRYM- KOMBAJN JEST O KAMEROWANY PRZÓD TYŁ I BOKI I WIERZCIE MI ŻE PO SEZONIE ZANIOSĘ PIĘKNY FILM DVD NA KOMENDĘ I ZOBACZYMY – Z DNIA WCZORAJSZEGO NALICZYŁEM TYLKO OK 270 MANDATÓW WSZYSTKO PIĘKNIE WIDAĆ CO NIEKTÓRZY KIEROWCY WYPRAWIAJĄ SZKODA TYLKO ŻE OBERWĄ TEŻ I CI NORMALNI – PAMIĘTAJ IMBECYLU NA WOJNIE NIKT NIE WYGRA I NIE WIADOMO CZY NIE MA TAM CIEBIE BO JUŻ KILKA DNI JEŻDŻĘ

  • Heder nie musiał być przewożony na wózku ponieważ nie miał powyżej 3 metrów więc ona powinna uważać i się zatrzymać bo widziała że kombajn skręca … jak ktoś nie zna prawa nie powinien się wypowiadać

   • Bzdura. To czy zespół żniwny mógł być zamontowany czy nie, nie ma tu znaczenia.

  • A chleb to się wpier… Jak by nie te wasze hedery to byście z głodu zdechli.

 6. Jutro pogadamy trasa Konopnica – Krasnik heder juz zdemontowany kamerki we wszystkie strony papiery tez ok takze zyczę cierpliwosci ??????

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie