Zderzenie forda z łosiem na krajowej 63. Jedna osoba ranna

We wtorek wieczorem w Bezwoli doszło do zderzenia auta osobowego z łosiem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący pojazdem.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 20 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Bezwola w powiecie radzyńskim.

Policjanci ustalili wstępnie, że 44-latek kierujący pojazdem marki Ford zderzył się z łosiem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Z relacji kierującego wynikało, że zwierzę wtargnęło na jezdnię z kompleksu leśnego wprost przed jadące auto. Kierujący fordem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

68-112690

2017-09-13 12:57:46
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. Trzeba jeszcze szybciej jechać w nocy przez las.

  • Marian Kowalski-ipptv

   Prędkość nie ma nic do zderzenia! Zwierzyny jest ogromna ilość i nie ma dnia ani nocy aby nie było zdarzenia z udziałem leśnej zwierzyny. Odstrzał liczony w tysiącach sztuk to natychmiastowa konieczność. Inaczej złomowiska nie wyrobią z demontażem pojazdów a ich właściciele z wysokością składek AC.

 2. Dziwna sprawa, wręcz niespotykana. Łoś w lesie! Tak samo niespodziewane jak pieszy na przejściu lub pociąg na przejeździe kolejowym, czy rowerzysta na rowerowym.

 3. Jak to mawiają samochodofile nie liczący się z pozostałymi uczestnikami ruchu drogowego: Święta Krowa, a dokładnie Święty Łoś.

 4. Jaka jest kara za uśmiercenie łosia? Nie pytam jaka jest za spowodowanie wypadku, lecz tylko za zabicie bezbronnego zwierzęcia? No bo chyba nie można rozjeżdżać zwierząt.

 5. id.iota sie odezwal trabo ty posluchaj faktow .ja jadac kiedys droga zaczolem hamowac wychamowalem przed sarna a nastepne skoczyly mi na fure .. wiec sie czub..u nie odzywaj . i lepiej sie ciesz ze narazie ciebie to nie spotkalo trabo!!! nie znam kierowcy ale szacun dla niego ze przezyl , przez te sarny i losie wiecznie sa wypadki!!!!1 wybic to plagostwo na amen

 6. Dlaczego łosie nie muszą mieć prawa jazdy, ani OC. I dlaczego poruszał się bez kamizelki w terenie niezabudowanym?

 7. Powinno się powycinać te drzewa w lesie.

 8. Kolejny, który miał pierwszeństwo. A ponoć blacha daje nieśmiertelność.

 9. Ta osoba właśnie jechała na dyżur, żeby móc ratować życie innym ludziom. A wy piszecie, że jechał szybko heee wcale nie jechał szybko co wy z resztą możecie wiedzieć na ten temat. Ktoś siedział koło niego wtedy, że tak piszecie?! „jaka jest kara za uśmiercenie łosia” Hahahhaha Ciekawe czy byś tak gadał jakbyś zabił łosia 😀 😀

 10. A jaka jest kara dla łosia za zabicie człowieka? 😀

 11. Tu nie ma co cwaniakować ,bo nie ma tu winy człowieka za kierownicą …jakby nie jechał ,szybciej czy wolniej wypadku by nie uniknął ,jedynie co to jadąc wolniej mógłby zmniejszyć skutki ,ale nie zatrzymał by łosia który postanowił przebiec przez jezdnię akurat przed nim .Jedynym winnym takiego stanu rzeczy,czyli takich wypadków , są ludzie odpowiedzialni za drogi ,którzy ustawią znak „uwaga zwierzęta ” i według nich sprawa załatwiona …otóż nie jest załatwiona i nigdy nie będzie ,bo jedyne co taki znak „załatwia ” to informuje potencjalną ofiarę że to ona może mieć dziś pecha …ot i cała prawda

 12. Czytam te komentarze i zastanawiam się kto narobił tylu idiotów i kiedy,łoś to nie zając nie zrobi uniku a jest ich tyle że żadne znaki typu uwaga zwierzęta nic nie pomogą. Niedługo będzie zima proponuję w mieście nie odśnieżać chodników ani jezdni tylko ustawić znaki uwaga ślisko.

 13. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę, człowiekowi.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9588zł -0.44%
  • GBP 4.9449zł -0.22%
  • EUR 4.4697zł 0.06%
  • CHF 4.202zł 0%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”