690 680 960

Zderzenie dwóch rowerzystów nad Zalewem Zemborzyckim. Obaj trafili do szpitala

Wypadek z udziałem dwóch cyklistów, miał miejsce dzisiaj po południu nad Zalewem Zemborzyckim. Obaj uczestnicy trafili do szpitali.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 12:12 na drodze dla rowerów biegnącej od strony ul. Krężnickiej wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego. Zderzyli się tam dwaj rowerzyści. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

-Jak wstępnie ustalono, poruszający się rowerem 56-letni mieszkaniec Lublina jechał od strony ośrodka Marina w kierunku ul. Cienistej. W pewnym momencie, z nieustalonych jeszcze przyczyn, wjechał w tył roweru, którym przed nim, w tym samym kierunku poruszał się 45-latek – wyjaśniał nam kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W wyniku zderzenia jednośladów, obaj rowerzyści przewrócili się i doznali obrażeń ciała. Ratownicy medyczni po ich opatrzeniu, przetransportowali mężczyzn do lubelskich szpitali. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno sprawca jak i poszkodowany byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane – Anna)
2018-08-01 15:46:51

23 komentarze

 1. Dziś po 21 jechał z dużą prędkością jeden bez światła i kamizelki odblaskowej -był nie widoczny na rondzie w ostatniej chwili zatrzymała się żona by go przepuścić.
  Zatrabila na niego to zaczął się sądzić wzywając i pokazując palec środkowy do żony.
  Był krótka wymiana zdań i odechalismy, dogonil nas na światłach kopnął w auto,oplul szybę i uciekł.Po chwili wrócił i znów wzywał nas więc wsiadłem do niego z auta to zaczął uciekać na swoim rowerku i coś jeszcze przeklinal do mnie.Taki cwaniak to czemu nie zszedł z roweru tylko uciekał jak mały zasmarkany chlopiec bo mu rura zmiekla.Baran !

 2. Marysia Śfiatoowa

  Gdyby ten 56 letni dzieciak założył okulary to by widział że jakieś drugie 45 letnie dziecko odpala papieroska na rowerku przed nim.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!