Trwają poszukiwania zaginionego 91-latka. Policyjny śmigłowiec w akcji

Wczoraj ze swojego domu w Kosinie wyszedł starszy mężczyzna. Do chwili obecnej trwają poszukiwania zaginionego 91-latka. W akcji bierze udział policyjny śmigłowiec.

Policjanci i strażacy z powiatu kraśnickiego od wtorku poszukują zaginionego 91-letniego mieszkańca miejscowości Kosin w gminie Annopol. Mężczyzna wczoraj wyszedł z domu około godziny 11 i do chwili obecnej nie powrócił.

Jak informują policjanci Marian Maziarz jest niepełnosprawny, porusza się o kulach, niedosłyszy i niedowidzi. Teren na którym prowadzone są poszukiwania jest bardzo trudny i rozległy. Gęsty las oraz wysokie łąki utrudniają poszukiwania.

 

 

 

W środę w poszukiwania zaangażowanych było ponad 100 osób. Do poszukiwań użyty został również śmigłowiec policyjny. Wczoraj po godz. 17.00 nad okolicą, gdzie zaginął mężczyzna przeszła potężna burza, istnieje podejrzenie, iż mógł schronić się w okolicznych zabudowaniach. Trwa sprawdzanie wszelkich śladów.

 

 

 

Poszukiwania będą kontynuowane do skutku. Jutro policjanci z Kraśnika otrzymają wsparcie z Warszawy i Lublina. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policją.

68-132310

2018-08-01 16:16:03
(fot. wideo Policja, nadesłane Krzysztof)

3 komentarze

  1. No właśnie znam kilka przypadków gdzie takie dziadki same wychodzą z domu. Rodzina próbuje im tłumaczyć, że mogą się zgubić. Ale dziadki wiedzą najlepiej no i mamy problem.

  2. Poszukujący go policjanci i strażacy grzybów trochę znaleźli?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew