690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów przed rondem. Utrudnienia w ruchu na ul. Zana (zdjęcia)

We wtorek rano na ul. Zana w rejonie ronda przy hipermarkecie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 9 na ul. Zana w rejonie ronda przy hipermarkecie, na pasie od strony al. Kraśnickiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Przed przyjazdem służb ratunkowych miejsce wypadku zabezpieczali funkcjonariusze straży miejskiej. Ze wstępnych informacji wynika, że jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu cały czas pracuje zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Wstępnie wiadomo, że osoba kierująca pojazdem marki Suzuki nie wyhamowała za pojazdem marki Toyota i uderzyła w tył pojazdu. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane Maciej – dziękujemy!)

16 komentarzy

 1. Z tym najeżdżaniem to już jakaś PLAGA. w KAŻDYM AUCIE ( w starych też ) POWINNO BYĆ OBLIGATORYJNIE zamontowane urządzenie, które odcina możliwość korzystania z „komórek”
  – brak jakiegokolwiek zasięgu. Tylko jak wibrator „mądrym inaczej ” wyłączyć ???? Ktoś wie ??????

  • Powinny być czujniki trzymania obu rąk na kierownicy, z możliwością chwilowego oderwania jednej by zmienić bieg, włączyć klimatyzację czy przełączyć radio.
   Teraz to nie wiem nawet czy 10% kierujących poprawnie trzyma kierownicę, bo na pewno więcej osób trzyma telefon w ręku niż kierownicę w prawidłowy sposób.

 2. Znak jak wół stoi, „Zakaz handlu”, a ta baba codziennie stoi tam pod tym parawanem i sprzedaje zieleninę i inne frykasy.

 3. Już studenty wiejskie przyjechaly

 4. Ciekawe co ” mówią” statystyki. Kto w terenie zabudowanym powoduje więcej wypadków. Ci co przekraczają dozwolonĄ prędkość czy potorocia gadający lub piszący sms-y w czasie jazdy ??? Stawiam 10 do 1 , że to ” gadający i piszący”.

 5. Rondo , rondo i światła . Tylko to nas ocali . Wszędzie ronda żeby były , żadnych prostych odcinków, tylko w kółko i na każdym rondzie światła .

 6. Różowa blondi narobiła szkód? drogi będzie selfik podczas jazdy….

 7. Jak zwykle te same biadolące w komentarzach dziady. Idźcie na urlop.

  • Przez przypadek „u” ci się niepotrzebnie w „nicku ” zaplątało drogi , lemoniadowy chłopcze.

 8. Akurat bylam przy kolizji i wielkie pierdoły lublin112 pisze w artykule. Nikt nie był poszkodowany tylko pan z toyoty z nerwów źle sie poczuł (tym bardziej ze to starszy mężczyzna i pogotowie pojechało zostawiając pana w rękach córki) a po za tym to przez tego wlasnie pana byla kolizja ponieważ w ostatniej chwili zielonego światła zmienil pas i gwaltownie zachamowal widzac pomarańczowe ( gdzie dziewczyna normalnie by przejechała) ale niektórzy widzac pomarańczowe muszą ostro hamować.LUDZIE TO JEST TYLKO OSTRZEŻENIE ZE ZARAZ BEDZIE CZERWIEŃ.

  • Pan się źle poczuł, czyli nikt nie został poszkodowany? Pan ma rozbite auto, czyli nie został poszkodowany? Tekst nie zawiera informacji, że ktoś trafił do szpitala, tylko że został poszkodowany, a to oznacza, że ucierpiał w zdarzeniu, nie tylko fizycznie, ale doznał szkody.
   Pozdrawiamy…

  • Zamiast pisać głupoty lepiej się zbadaj u psychiatry. ! Chyba, że *** tą jeżdżącą ” na żółtym „.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin