Zderzenie dwóch pojazdów osobowych na S17

Zakończyły się już utrudnienia w ruchu na drodze S17. W niedzielę późnym popołudniem na obwodnicy Ryk zderzyły się dwa pojazdy osobowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 18 na drodze S17 na obwodnicy Ryk, na trasie Lublin – Warszawa. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na pasie w kierunku Warszawy.

Na miejscu interweniowała policja, zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz służba drogowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba kierująca smartem uderzyła w tył opla. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zderzenia pojazdów występowały utrudnienia z przejazdem, jeden pas był częściowo zablokowany. Obecnie rozbite auta znajdują się na pasie awaryjnym. Miejsce zdarzenia zabezpiecza policja i służba drogowa.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. Szkoda, że nie miałem kamery zamontowanej w samochodzie i nie ma fotek z kolizji. Byłem świadkiem jak wczoraj po 17 przed Kurowem smart wyprzedzał po pasie awaryjnym, ciekawe czy to ten się dojechał 😉

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!