Zderzenie dwóch pojazdów osobowych na krajowej 2. Jeden z kierowców w szpitalu (zdjęcia)

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala został przewieziony jeden z kierowców. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16 w Białej Podlaskiej na drodze krajowej nr 2. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Białej Podlaskiej i Sławacinka, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu okazało się, że na skrzyżowaniu drogi krajowej z ul. Warszawską zderzył się dwa pojazdy osobowe marki Toyota Corolla. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań, neutralizacji płynów eksploatacyjnych z pojazdów, kierowaniu ruchem w komunikacji lądowej oraz usunięciu pojazdów z jezdni.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił jeden z kierowców. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zderzenia pojazdów występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. PSP Biała Podlaska)

Jeden komentarz

  1. Przynajmniej miał pierwszeństwo.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew