690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów i potrącenie pieszego. Policjanci poszukują świadków wypadku (zdjęcia)

W miniony poniedziałek w rejonie jednego ze skrzyżowań w Opolu Lubelskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedno z auto wypadło z drogi i potrąciło mężczyznę stojącego na chodniku. Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia.

Do wypadku doszło 22 listopada na skrzyżowaniu ul. Garbarskiej z ul. Długą w Opolu Lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Jeden z nich po zderzeniu wypadł z drogi i wjechał na chodnik, a następnie potrącił pieszego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Dodge 46-latek z gminy Wilków jadąc ulicą Garbarską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Mitsubishi 21-latkowi z gminy Karczmiska jadącemu ulicą Długą i doprowadził do zderzenia obu samochodów. Uderzony pojazd zjechał z ulicy i wjechał w stojącego na chodniku 62-latka. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Funkcjonariusze prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności zdarzenia. Osoby, które widziały zdarzenie lub posiadają na jego temat informacje, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod numerem telefonu 478122210 bądź pod numer alarmowy 997. Policja zapewnia anonimowość.

(fot. Policja Opole Lubelskie, PSP Opole Lubelskie)

4 komentarze

  1. Przejście dla pieszych gdzie pieszy wychodzi zza budynku. Nie wierzę że takie coś ma miejsce w cywilizowanym świecie.

    • Tyle, że nie miało to absolutnie nic wspólnego z tym, do czego tutaj doszło. Ale co tam… Każdy pretekst do poplucia jadem na pieszych i przejścia dla nich dobry 🙂

  2. Tam w Opolu to w ogóle królowie szos ,bmw awdi ,Jessica z przodu i heja

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncert charytatywny dla Nelki Wychodzkiej w Bełżycach
Piknik z produktem polskim w Janowie Podlaskim
Festiwal Oręża Polskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni
Piknik Wojskowy pod hasłem „Zostań żołnierzem RP”
Piknik Wojskowy pod hasłem „Zostań żołnierzem RP”