690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów dostawczych na al. Kraśnickiej. Duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Duże utrudnienia w ruchu występują na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Bohaterów Monte Cassino. Rano doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów dostawczych.

Do zdarzenia doszło około godziny 4:40 na al. Kraśnickiej, na skrzyżowaniu z ul. Bohaterów Monte Cassino. Jak nam przekazano zderzyły się tam dwa pojazdy dostawcze – fiat i citroen. Po zderzeniu jeden z nich uderzył jeszcze w słup sygnalizacji świetlnej. Wypadek miał miejsce na pasie w kierunku Kraśnika.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Co najmniej dwie osoby zostały poszkodowane. W chwili obecnej w rejonie wypadku występują duże utrudnienia z przejazdem. Skrzyżowanie jest częściowo zablokowane.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

Z powodu wypadku na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej i ul. Bohaterów Monte Cassino trolejbusy linii 151 w kierunku Węglina kursują objazdem: … – al. Kraśnicka – Zana – Bohaterów M. Cassino – Armii Krajowej – Orkana – Roztocze – al. Kraśnicka – …, linie: 10, 12, 26, 38, 78, 161 … – Armii Krajowej – Orkana – Roztocze. W kierunku centrum przejazd odbywa się normalnie.

(fot. ZDiM, nadesłane Magda, Przemysław, Michał, Magdalena, Kacper, Rafał, Justyna, Małgorzata, Gośka, Jacek – dziękujemy!)

38 komentarzy

 1. Ja proponuję wyłaczyć sygnalizację w całym miescie na godzinę …ech będzie sie działo …bezmyślne lemingi które potrafią jezdzić tylko z właczoną sygnalizacją ,dały by zarobic blacharzom i pąnstwowej kasie na mandatach …a może i grabarzowi samotnie wychowującemu dzieci ,też byś się zarobek trafił

  • Ja bym wyłączył na stałe. Sprawcom kolizji zabierać prawo jazdy. Byłoby później bezpieczniej. I korków już by nie było.

 2. ciekawe ile godzin za kółkiem spędziły te nietoperzyki??

 3. I *uj ze swierzymi bulkami…

  • to popijaj samego bronisława i oprzyj sie o łopate, na szczęście z „perełkami” nie jechał…

  • Ano właśnie, kolejny raz zderzenie priorytetów! Jeden wiózł świeże wędliny, więc pośpiech zrozumiały, wszak jest to składnik śniadania. Drugi raczej nie pędził tak z owocami, bo te są dopiero na deser po obiedzie, obstawiam bułeczki albo mleko.

 4. Ajaj, Wy niegrzeczni czytelnicy L112 !!! Dlaczego żaden z Was nie chce dyskutować z dyżurnym przygłupem Franiem? Tak się chłop stara wywołać jakąś wojenkę z tu nic. Nieładnie.

 5. Najgorsze to sa te debule co. Wypadku niewidzialy i do zera sie zatrzymywali zeby popatrzec a jak policjant ktory kierwal ruchem ich ponaglal ti baranieli bo niewiedzieli o co kaman.dzis co drugi pokaal zr nie zna podstawowych zasad ruchu drig. Znakow i sygnalow drogowych co znacza jak zobaczyli policjanta to in rozum odejmowalo i go malo nie rozjechaly lajzy bezmysne

  • „Najgorsze to sa te debule co” … z zasadami pisowni polskiej się pokłócili i mają w dOOpie wszelkie słowniki. Poćwicz chłopie pisanie bez błędów

 6. CEBULAKI SZALEJĄ !

 7. dokad na tak ruchliwych skrzyżowaniach, nawet w noc,y beda wylaczane sygnalizatory?. Miasto powinno poniesc skutki tego wypadku. czas skonczyc z pozrną oszczednoscią. mala ulica oświetlona chyba dla spacerujacych kotów więcej zużyje pradu niz taki sygnalizator. To świadome dzialanie sluzb miejskich aby bylo wiecej tragicznych wypadków. A władze miasta dalej nic nie widzą.

 8. O 4.40 nie są włączone światła.Włączają o 5.00.
  Niektórzy bez świateł jak bez ręki.

 9. toż to samochód z mięskiem , przecież każdy na rano chce mieć świeżutkie , i bim bom , a jak stan tych dwóch świnek?

 10. o nie nie, ten z kurnikiem miał pierwszeństwo bo na „expresie” szedł.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas