690 680 960

Zderzenie czterech aut na Felinie i dwóch na ul. Głębokiej (zdjęcia)

Na szczęście nikt nie ucierpiał w dwóch zdarzeniach, jakie miały miejsce rano na ulicach Lublina. Uszkodzonych zostało łącznie sześć aut.

Do pierwszego zdarzenia doszło w czwartek około godziny 7:40 na ul. Franczaka Lalka w Lublinie. Na wysokości dawnego poligonu wojskowego na Majdanku zderzyły się cztery samochody osobowe: citroen, dwie hondy i opel. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Drugie zdarzenie miało miejsce na ul. Głębokiej w rejonie stacji paliw. W tym przypadku zderzyły się dwa auta: renault i mazda.

Uczestnicy obu zdarzeń nie doznali obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Pojazdy znajdują się poza jezdnią także nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Krzysztof – dziękujemy!)

7 komentarzy

  1. Dłużej siedzieć w łazienkach i jeszcze póżniej wstawać do roboty , a potem zap… jeden za drugim na zderzaku . Policja do takich kolizji powinna przyjeżdżać po kilku godzinach by ” kubice” mieli czas do przemyślenia .

  2. Jasiek, popieram Cię! Niech się zastanowi ą nad swą głupotą. A tak ponadto to myślałem, że nie ma już Policji na mieście ? przecież chorują. Zdrówka dla nich!

  3. Jak oni to zrobili? Prosta droga, nie ma skrzyżowania, nie ma przejścia dla pieszych. Korka w tym miejscu raczej nie było.Trzeba być „zdolnym”.

  4. Haha pierwsze zdjecie fajne 😀

  5. Normalnie kumulacja

  6. Naród piękny, tylko ludzie k....

    Zacznijmy od tego, że powinien być zrobiony nakaz do jazdy w prawo przy wyjeździe z SP od godziny do godziny. Jakoś przy Leclercu na Zana zrobili nakaz skrętu od godziny do godziny i wyeliminowali problem wymuszania 🙂

  7. Hondy dno i wodorosty nie można na to już patrzyc.Wiejskie tuningu.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska