Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch opli na skrzyżowaniu. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Dwa ople corsa zderzyły się na jednym z lubelskich skrzyżowań. Sygnalizacja świetlna działała prawidłowo, jednak jeden z kierowców miał wymusić pierwszeństwo przejazdu w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 22:15 na ul. Popiełuszki w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Poniatowskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy marki opel corsa. Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji. Wstępnie wiadomo, że jeden z kierowców miał wymusić pierwszeństwo przejazdu w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo.

Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Janek)

5 komentarzy

  1. Byli właściciele BMW w nowych nabytkach?

  2. Plus mandat dla kierowcy psi-wozu za takie parkowanie bez świateł pozycyjnych i awaryjnych i to jeszcze we mgle i tuż za kolizją! Dramat! Ale j…ć mandatami innych kierowców to a i owszem, a swój swojego nie widzi.
    Wstyd!

  3. Cieee chorrroba !!!

    Zderzenie dwóch opli ??? To jak to tak, swój swojego nie przepuści ??

  4. Wiejskie studenty w akcji