Zderzenie dwóch ciężarówek na krajowej 19

W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Występują utrudnienia z przejazdem na trasie Lublin – Lubartów.

Do zdarzenia doszło rano na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Ciecierzyn, na trasie Lublin – Lubartów. Jak informują służby drogowe zderzyły się tam dwa pojazdy ciężarowe.

Częściowo zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Lublina. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że w zderzeniu pojazdów nikt poważnie nie ucierpiał.

Utrudnienia mogą potrwać do godziny 10.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Na pewno wieźli jedzenie do sklepów i zwyczajnie się spieszyli, żeby bułki nie wystygły 😉

  • Boże. .. wreszcie możesz się skompromitowac jakąś wypowiedzą ??. Juz myslalem ze po ostatnich twoich wypocinach zniknelas z forum. Odbierdolta się od lu i od niej i od jej wypowiedzi. Brechta na maksa! Żałosna baba. .. ciebie chyba nikt nie chce bo siedzisz na forum i wypatrujesz zdarzenia z ciezarowkami… współczuję twojemu otoczeniu… oj współczuję. ..

   • w punkt @koala

   • Ty za to głupie wypatrujesz moich komentarzy na forum i zdarzeń z kobietami kierowcami , żeby podbudować swoje ego, a to jest dopiero brechta na maksa. To już chyba podpada pod stalking. A poza tym zabroń mi komentować jak jesteś taki KOZAK MANDARYN, obrońca tirowców.

    • Nie mam zamiaru niczego ci zabraniać.Po prostu pod konwersacja o babie która zabiła własne dzieci pokazałaś poziom swojej ynteligencji w rozmowie z inną kobieta.
     Szkoda tylko że kompromitujesz w ten sposób swoją płeć-bo mam żonę,córkę i koleżanki które jakiś poziom sobą prezentują…
     Cóż-nie od dziś feministki są nielubiane i wręcz są pośmiewiskiem nawet wśród innych kobiet-twoje wypowiedzi na tym forum są idealnym przykładem dlaczego.

     • Choć byś się zes…ł i zjadł ja swojego zdania twój temat i innych kierowców ciężarówek nie zmienię. Daremny trud. Ty za to pokazałeś kunszt konwersacji obrażając mnie ile wlezie i wypisując o mnie brednie jak to piszę o tym, że kobiety są lepszymi kierowcami ale nie przytoczyłeś ani jednego wpisu bo nigdy czegoś takiego nie napisałam. Chyba pamięć cię zawodzi. Ja się nie zgadzam na obrażanie tylko ze względu na płeć kierującego. A jeśli to prawda, że masz żonę i córkę to skup się na nich nie na moich poglądach. Przestań mnie śledzić i obrażać bo i tak zdania nie zmienię. A jak dalej chcesz się przerzucać komentarzami to miłej zabawy, mnie już to nudzi. Ja przynajmniej mam na tyle odwagi, że nie zmieniam nicku pod postami udając kogoś innego.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online