Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut w Kocku. Jest wielu poszkodowanych, lądował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Wstępnie sześć osób zostało poszkodowanych w wypadku, jaki miał miejsce na skrzyżowaniu trasy Kock – Moszczanka z drogą wojewódzką z Łukowa do Kocka. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18 w Kocku w powiecie lubartowskim. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 48 z drogą wojewódzką nr 808, czyli ulic: Kleberga, Łukowskiej i Warszawskiej, zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze wstępnych informacji, jakie otrzymaliśmy wynika, iż poszkodowanych zostało sześć osób.

Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu. Droga została całkowicie zablokowana. Pojazdy przepuszczane są drogą serwisową.

Zderzenie dwóch aut w Kocku. Jest wielu poszkodowanych, lądował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Zderzenie dwóch aut w Kocku. Jest wielu poszkodowanych, lądował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Zderzenie dwóch aut w Kocku. Jest wielu poszkodowanych, lądował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

(fot. PSP Lubartów)

9 komentarzy

 1. Jak to ruch był wstrzymany na czas lądowania śmigłowca?? Śmigłowiec lądował na boisku kadetu lisów obok mojego domu, po tym jak karetka przetransportowała poszkodawengo…pisz człowieku rzetelnie,a jak nie jesteś pewien to nie pisz wcale! Gdzie przedmiotowe skrzyżowanie w Kocku a gdzie lisów (blisko 20km. przyp. autor wpisu)

  • Szanowny cannabinian82, droga została zablokowana na czas lądowania śmigłowca LPR. Ostatecznie pilot zadecydował, że za duże ryzyko i zmienił miejsce lądowania. Wtedy ruch został puszczony drogą serwisową.

 2. toyota przejechana chyba z 3 stron, ktoś pewnie jechał od Łukowa i nie zatrzymał się na stopie…. Strażaki zablokowali drogę 2 wozami, przez serwisów kę przejazd.

  • Auto które jechało od strony Kocka, od miast nie zatrzymało się na na znaku stop ( na zdjęciu jest ustawione tak jak by jechało od strony Łukowa, ale to dlatego że obróciło się po uderzeniu) . Uderzyło w auto które jechało od strony biedronki w stronę Lubartowa – to auto dachowało.

 3. Pechowe to skrzyżowanie. Dużo wypadków na nim.

 4. Oprócz winy kierowców wjeżdżających do Kocka od Serokomli, duży wpływ na te wypadki ma oznakowanie drogi. Znak teren zabudowany stoi 100 metrów od skrzyżowania i jest zasłonięty znakiem informacyjnym w postaci dużej tablicy. Znak teren zabudowany powinien stać już przed skrzyżowaniem z ulicą Pogodną. Wtedy samochody dojeżdżałyby do skrzyżowania z mniejszą prędkością i kierowcy mieliby więcej czasu na obserwację drogi i jej oznakowania.

 5. Jadąc od Łukowa to masakra!!! Zróbcie tam Stop migający bo jest masakra, ktoś przejezdny nie spodziewa się tak ruchliwej krzyżówki! ILE JESZCZE tam będzie dzwonów? W Poizdowie jest lepiej przejście dla pieszych oświetlone jak ta krzyżówka!!!

 6. Potrzebne jest takie oznaczenie skrzyżowania jak teraz w Przytocznie. Nakrapiane czerwone pasy poprzeczne i migający napis Stop nad jezdnią.

 7. To nie jest pierwszy wypadek w tej okolicy, w kwietniu było podobnie, taka sama sytuacja tylko tam ktoś stracił życie. Już w tym tygodniu zostanie przekazane pismo do prokuratury o szczegółowe przyjrzenie się sprawie. Zarządca dróg zostanie pociagiety do odpowiedzialności za dwa te wypadki Również osoby postronne wydadA odpowiedni akt oskarżenia na obecnego zarządcę dróg.Lokalna gazeta juz podjęła w tej sprawie czynności.

Z kraju