Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut na trasie Lublin – Chełm. Na miejscu pracują służby ratunkowe (zdjęcia)

Na drodze krajowej nr 12, w pobliżu stacji paliw w Stołpiu, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu pracują ratownicy medyczni, strażacy oraz policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 13:30 w miejscowości Stołpie. Na drodze krajowej nr 12 Lublin – Chełm zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pojazdy poruszały się od strony Chełma. Jeden z kierowców w rejonie stacji paliw wykonywał manewr skrętu w lewo. Kiedy się zatrzymał, w tył jego auta wjechał kierowca drugiego auta.

Na chwilę obecną nie ma informacji, aby uczestnicy zdarzenia doznali poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji. Występują utrudnienia w ruchu. Z obu stron utworzyły się korki. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

4 komentarze

  1. Komentujący X. Czekam, aż powyzywasz uczestników ruchu biorących w zdarzeniu od imbecylów. Czy tylko dzieci na rowerach potrafisz wyzywać?

  2. Postawić im w tej wsi radar to będą wolniej jeździć.

Dodaj komentarz