Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut na drodze krajowej. Występują utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie między Kockiem a Radzyniem Podlaskim. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Wiadomo już, że nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8 w miejscowości Borki w powiecie radzyńskim. Na drodze krajowej nr 19, na odcinku między Kockiem a Radzyniem Podlaskim, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, na skutek zdarzenia jedno z aut wypadło z jezdni do przydrożnego rowu. Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała.

Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności, a przede wszystkim przyczyn kolizji. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. W kierunku Radzynia Podlaskiego utworzył się korek.

Zderzenie dwóch aut na drodze krajowej. Występują utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Jeden komentarz

  1. Występują utrudnienia w ruchu ? Przecież autko na spoko stoi sobie w przydrożnym rowie, jak nadmiar strażaków się rozjedzie do domów, nie będzie utrudnień.

Dodaj komentarz