690 680 960

Zderzenie dwóch aut na drodze Lublin – Łęczna. Utworzyły się duże korki

Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy jadący trasą pomiędzy Lublinem a Łęczną. W wyniku wypadku ruch został częściowo zablokowany.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16 w miejscowości Zofiówka. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i opel. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W wyniku zderzenia, opel zatrzymał się w przydrożnym rowie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zderzenia.

Droga krajowa w tym miejscu jest częściowo zablokowana. Z obu stron uworzyły się duże korki. Warto korzystać z objazdów przez Kijany lub drogami lokalnymi.

50

51

52

55

56
(fot. nadesłane)
2017-10-11 16:47:11

5 komentarzy

  1. Bordowy wygląda jak samochód mojego sąsiada … patrzę przez okno. Nie ma go na parkingu – może to jego? Jedno miejsce parkingowe więcej 🙂

  2. Ta droga nie nadaje się do ruchu pojazdów w takiej ilości. Brak pobocza. Jak by przyszło wymieniać koło zapasowe to przecież totalny paraliż.

    • Jakakolwiek awaria, przy niemożności zjechania w jakąś zatoczkę, na tej drodze spowodowałaby gigantyczne korki i pewnie kilka stłuczek. Ta droga była ostatnio robiona wcale nie tak dawno temu bo minęło jakieś 10 lat, tylko szkoda, że wtedy nikt nie pomyślał o modernizacji poza wykopaniem rowów i położeniem nawierzchni. A teraz nie ma tygodnia bez wypadku na tej trasie.

    • No wiesz, droga jak droga. Skoro jest taka a nie inna to jedziemy wolniej i ze zdwojoną uwagą nie nie myślami jesteśmy już w domu…

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin