Zderzenie dostawczego iveco z ciężarowym DAF-em. Droga jest całkowicie zablokowana

Całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka łącząca Wysokie z Krasnymstawem. W okolicach Wysokiego miał miejsce groźny wypadek. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 14 w miejscowości Maciejów Stary w gminie Wysokie w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 842 Wysokie – Krasnystaw zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nas poinformowano, w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Jedna z nich jest w ciężkim stanie.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Popatrzcie tylko jaka to cienka jezdnia jest. Zapewne cebularz pędzieł wpieniony po dołach 100 km/h i az podskoczył i miejsca zabrakło i bęc”. Przyznam sie w tajemnicy ze ja to tylko po drogach wojewódzkich sie poruszam, bo powiatowe drogi strach sie bać(naprawdę).

  • Po pierwsze nie pedziel tylko pędził baranie po drugie cebula jest bardzo zdrowa,zawiera dużo witamin,działa antynowotworowo i przeciw działa wnikaniu wolnych rodników jesli wiesz co to jest zakuta pało

   • Podobno przysłowia są mądrościa narodu więc ”jesteś tym co jesz” proszę zachować dla siebie. Jo w tym nie uczestnicza.

  • Art. 23. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany:
   1) przy wymijaniu zachować bezpieczny odstęp od wymijanego pojazdu lub uczestnika ruchu, a w razie potrzeby zjechać na prawo i zmniejszyć prędkość lub zatrzymać się

   Jeżeli obaj kierujący spełnią powyższy warunek, to do zderzenia nie dojdzie, choćby jezdnia mała nawet 2 metry szerokości.

  • Turysto to zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej

 2. Czy na miejscu nie interweniował również śmigłowiec LPR?

 3. Tylko, że na tej ulicy nie ma żadnych dołów, więc jak nie wiesz to nie pisz

 4. W krainie dzbanów to normalka

 5. Dajcie ludziom spokoj stało sie byl wypadek koniec kropka!!!!! Oby wszyscy przeżyli. Nikt tego nie chciał.

 6. Ludzie nie wiecie nie piszcie bzdur ,po pierwsze kierowca dostawczy chciał skręcić z drogi głównej w ulicę do posesji w trakcie manewru wjechał w niego kierowca ciężarówki, jak wiadomo kierowcy ciężarówki zawsze pozwalają sobie na wiele I nie dostosowują prędkości nigdzie zawsze czas ich goni może coś by z tym zrobić?

  • O ile mi wiadomo przed wykonaniem skrętu w lewo masz się upewnić czy nikt cie nie wyprzedza. Jak wiadomo elita dróg z kat.B jeździ na pałę z dennymi umiejętnościami powodując rozpierduchę na prostym odcinku drogi.
   Ile to dzisiaj wypadków przez brak umiejętności kierowców osobówek? Problemem jest wykonanie poprawnie prostego manewru jakim jest skręt w lewo. Może wreszcie ktoś coś z tym zrobi?
   Jeszcze widzę z dumą ogłaszają swoją niewiedzę względem KRD na internecie…

 7. Turysta kto tu jest cebularzem, piszesz że jeździsz po wojewódzkich tylko, bo ta droga jest „Cienka” a przypadkiem droga oznaczona żółta tabliczką z numerem 842to nie droga wojewódzka?? to jaka droga dzbanie??. na ślunsku dobre chopie drogi „mota” tylko te dziury w drogach po kopalniach trochę lipne, ale no co tam śląsk to nie polska. a pozatym mówicie że ciężarówką wyprzedzał no wyprzedzał, ale czy to zabronione??? tam jest linia przerywana, jechał wolno busem szukał drogi, ciężarówka kierunek do wyprzedzania busem znalazł droge kierunek i odrazu w lewo, czyja wina?? jak dla mnie wina busa, nie upewnił się czy ma wolny pas i czy nie jest wyprzedzany, za późno zasygnalizował manewr skrętu i nie było gdzie uciec. dlatego turysta zwiedzaj dalej swoje wojewódzkie drogi, tylko szkoda że nie wiesz które to są drogi wojewódzkie. Ziomek skoro jesteś taki hop siup do przodu, tak wiem ty nigdy nie przekraczasz prędkości, pozatym Ciężarówki nie zatrzymasz tak jak osobówki, ale możesz o tym nie wiedzieć jeżdżąc starym puntem od małego. wina kierowcy busa i tyle, mam nadzieje że wyjdzie chłopak z tego.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online