Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dacii z suzuki na ekspresówce. Na pomoc poszkodowanym ruszyli żołnierze (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się na drodze szybkiego ruchu w okolicach węzła Strzeszkowice. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 19 w miejscowości Strzeszkowice Duże w powiecie lubelskim. Na drodze ekspresowej S19 Lublin – Rzeszów zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w kierunku Kraśnika. Kierująca suzuki kobieta miała jechać prawą stroną jezdni z niewielką prędkością. Tuż przed węzłem Strzeszkowice kierowca dacii nie zdołał wyhamować i wjechał w tył suzuki.

Na pomoc poszkodowanym ruszyli żołnierze, którzy przejeżdżali w pobliżu autokarem. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy pas jezdni w stronę Rzeszowa.

(fot. nadesłane)

Autor: redakcja

9 komentarzy

 1. Kiepski, bo kiepski, ale Ferdek !

  Zablokowany jest prawy pas jezdni w stronę Rzeszowa. – można przypuszczać, że przybyło tam ze sześć zastępów dzielnych druhów.

 2. Te tłuki z aplikacji psedotaksówkowych nas pozabijają.

 3. terroryzm drogowy

  Pewnie to ta słynna blondynka z tej instytucji.

 4. Pewnie kobitka chciała zjechać na węźle a samobójca z FreeNow klepał coś na smartfonie i nie ogarnął, że ktoś przed nim zwalnia…

 5. Rybka z tyłu LKSa i wszystko w temaci , jest free now

 6. Niemiecka precyzja

  Free Now – wolny teraz. A za 5 minut ]:-> ???? Diabeł tkwi w szczegółach