690 680 960

Zderzenie dacii z renaultem w Pliszczynie (zdjęcia)

Dwa auta osobowe zderzyły się po południu w Pliszczynie. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło we wtorek po południu w Pliszczynie koło Lublina. Na skrzyżowaniu z drogą do Łagiewnik zderzyły się dwa samochody osobowe: dacia i renault. Na miejscu interweniowała policja oraz straż pożarna.

Jak wstępnie ustalono, kierowca dacii jechał od strony Łagiewnik. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na renaulcie, którego kierowca poruszał się w kierunku ul. Dożynkowej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Policjanci ustalają dokładne okoliczności kolizji.

Zderzenie dacii z renaultem w Pliszczynie (zdjęcia)

(fot. lublin112)

6 komentarzy

  1. jakby zatrzymał sie na STOPIE problemu by nie było

    • Problem byłby problem, bo nikt Panu Kierowcy mu nie zapłaci za stracone paliwo, zmarnowany czas, wytarte klocki.

  2. Ciekawe kiedy dadzą karę człowiekowi który tam mieszka.Przez te rośliny nic nie widać,nie mówiąc o tym,że jak jest wilgotno na lustrze nic nie widać.Na drodze głównej jest ograniczenie do 40 a ludzie jadą jak szaleni po 100.No to szkoda bardzo

  3. Wystarczy że jadący od Łagiewnik zaczną zatrzymywać się na STOPIE. Jeżdżę tą drogą codziennie i sytuacje niebezpieczne są tam non stop.

  4. to drugi taki wypadek w tym miejscu w tym roku – wyjazd z drogi podporządkowanej, pomimo lustra, jest utrudniony, jadący drogą główną nagminnie przekraczają prędkość (jest tam 40tka) – wystarczy, że jakiś baran jedzie na dodatek bez świateł, albo na januszoledach i o wypadek pomimo zachowania ostrożności wcale nietrudno

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas