Zderzenie czterech samochodów na rynku. Ranne zostały dwie rowerzystki, w które uderzył urwany zderzak

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu sprawiło, że zderzyły się dwa auta. Jedno z nich wpadło na kolejne dwa samochody. O ile kierowcom nic się nie stało, do szpitala trafiły dwie rowerzystki, poranione oderwanym zderzakiem.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 11 w miejscowości Jeziorzany w powiecie lubartowskim. Na ul. Rynek zderzyły się dwa samochody osobowe: jeep i bmw. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący jeepem mężczyzna wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym bmw. W wyniku zderzenia pojazdów, jeep obrócił się wokół własnej osi, uderzył w znak drogowy a następnie w dwa stojące na parkingu auta.

W międzyczasie od jeepa oderwał się zderzak, który uderzył w jadące obok dwie rowerzystki. Kobiety z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Jedna z nich po badaniach opuściła placówkę.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

61

62

63

(fot. Freehol- Pomoc Drogowa Lubartów, Kock, Radzyń Podlaski)
2017-10-27 23:19:18

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Prawidłowo jadące BMW? Nie wierzę.Chyba, że obcokrajowiec, to tak.

 2. Tylko że ten BMW nieźle zapierdzielal. Jeepem wyjeżdżał z parkingu . Wiadomo że wina tego z Jeepa Ale kamerki z tego co wiadomo tam są i wszystko nagraly więc typ z bmw mandat też zapłaci

 3. Znowu mężczyzna za kierownicą! 😛

 4. Jeżeli to prawda że typ z bmw zapieprzał to powinni robić współwinę w takich przypadkach a nie tylko mandat . Ponad połowy takich zdarzeń można by uniknąć bo wyjeżdżający przy ograniczonej widoczności i koleś zapieprzający po drodze z pierwszeństwem to prawie pewna recepta na zdarzenie, gdyby typ jechał wolniej są duże szanse na uniknięcie takiej „imprezy” .

 5. Dlaczego twarze policjantów są zamazane?

 6. Na jakim skrzyzowaniu? Cofal i nie ustąpił na prostym odcinku.

 7. klub przyjaciół prezesa

  – Najmniejszy element BMW?
  – IQ kierowcy
  – Największy element?
  – Airbagi pasażerki…

 8. Widziałem nagranie z tego wypadku ewidentnie była to wina kierującego samochodem marki jeep, wymusił pierwszeństwo na bmw mimo to że jechało dalszym od niego pasem poczym nie zatrzymał się po stworzeniu kolizji i kontynuował cofanie i z coraz większą prędkością wjechał w rowerzystów i samochody stojące na parkingu z którego wyjeżdżał.

  Myślę że te komentarze w kierunku kierowcy bmw są śmiesznie próbujecie go obwiniac za to że ktoś mu wymusił pierwszeństwo i tyko za to że jechał bmw (żałosne).

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja