Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie czterech pojazdów na trasie Chełm – Hrubieszów

We wtorek około południa na drodze wojewódzkiej nr 844 doszło do zderzenia czterech pojazdów. Przez kilkadziesiąt minut występowały duże utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 12 na drodze wojewódzkiej nr 844 w Natalinie, na trasie Chełm – Hrubieszów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Ford 42-letnia obywatelka Ukrainy najechała na tył jadącego przed nią samochodu marki Renault, po czym zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w volkswagena. Uderzony zaś renault przemieścił się i zderzył się oplem, którego kierowca wyjeżdżał z posesji.

Na szczęście w zdarzeniu tym nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie zdarzenia odbywał się z utrudnieniami.

(fot. Policja Chełm)

4 komentarze

  1. Jak tacy kierowcy radza sobie w codziennym zyciu?

  2. To tylko potwierdza, że kierowcy na nic nie zwracają uwagi. I mają wszystko głęboko w d… dla nich liczy się aby jazda i oni sami.

  3. Pięknie kierująca narobiła. 4 samochody rozwalone i mandat karny? Czym to się rożni od pijaka za kierownica? Poziom skupienia, orientacji w tym co robi ten sam.

  4. narozrabiała tania;-)