46 komentarzy

 1. Pampalini łowca zwierząt

  Nie akceptuje regulamin komentarzy na stronie lublin112.pl

 2. Na CB radnio i antenę pod niebiosa to stać Państwa z Audi 80. Ale już na przyzwoite ogumienie to niekoniecznie. Róbcie tak dalej.

 3. o i jeden mario dobrze powiedział bo reszty bzdet to się czytać nie da

 4. Pewnie opona łysa i strzeliła. Tak to jest jak się oszczędza na własnym zdrowiu i bezpieczeństwie. Niektórzy myślą, ze jak sie posiada atu to jedynym wydatkiem jest lanie paliwa a łyse opony czy zjechane tarcze hamulcowe to dla nich nie problem.

 5. Jechałem zaraz po zdarzeniu, dopiero trójkąt rozkładali, były dwa samochody, reszta wpierdzieliła się później…. Co niektórzy to dobre okulary powinni sobie założyc, przynajmniej z trzystu metrów było widać ze cos się tam dzieję…

 6. Jako kierowca z kilkudziesięcioletnim stażem , zawsze się zastanawiam jak można najechać na jakieś stojące auto,czy auta ,nawet nieoświetlone … i wiem na pewno że mając sprawny wzroki i prawidłowo działający mózg ,nie da się na nikogo najechać ,nawet jadąc nieoświetloną drogą na której ktoś leży .Bo to po prostu widać z odleglości kiludziesięciu metrów .Osoby którym się to jednak udaje (najechanie),powinny zostać skierowane na specjalistyczne badania lekarskie ,bo do jazdy autem się nie nadają

 7. Kolejny co oszczędza na oponach!!!! Sprawdzić DOT opon i jak stare to zabrać prawo jazdy! Inaczej tych matołów nie da się nauczyć dbania przede wszystkim o bezpieczeństwo nas wszystkich!!!!

 8. Znowu opona? Przeczytał wcześniej na 112 Lublin i uznał, ze to dobre wytłumaczenie dla własnego gapiostwa i braku myślenia?

  • Pękła opona, bo było coś na nawierzchni. Ile razy wam tłumaczyć? Jesteś pewnie bezbłędnym kierowcą. Wypadki chodzą po ludziach.

 9. Szanowni Panstwo, opisuje co widzialem na wlasne oczy przejezdzajac tuz po zdarzeniu, audi 80 wygladalo na pekniecie opon i zderzenie z bariera, za nim auto na awaryjnych bez widocznych uszkodzen. dojechalem do Piask i od razu wracalem, nadal staly tylko te dwa samochody.

  Jak widze w komentarzach sa osoby potwierdzajace a nawet precyzujace co napisalem. Co i dlaczego mowili policjanci nie wiem ale z pewnoscia nie bylo tak jak jest opisane w artykule.

 10. Ale co wy gadacie jak nic nie wiecie? Opony były w bardzo dobrym stanie, bo kierowca (właściciel auta) dba o nie jak należy. Hamulce też były dobre. Jeśli nic nie wiecie na ten temat to po prostu się nie udzielajcie.

  • To , że je pastował i nabłyszczał nie znaczy ,że były w dobrym stanie. Ile razy palił gumę przed remizą?

   • To, że palił gumę nic nie oznacza. Nie wiem czy wiesz, ale dziś w prawie tym samym miejscu innemu kierowcy pękła opona, więc już tak nie cwaniakuj. 🙂 Winna jest nawierzchnia drogi.

    • Dokładnie.. także jest coś na rzeczy.. Akurat ten kierowca dbał bardziej o ten pojazd niż o własną kieszeń ! Kto go zna ten wie jaki jest. Mało osób w tym wieku dba tak o auto. !

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7885zł -0.17%
  • GBP 5.2655zł -0.39%
  • EUR 4.5562zł -0.01%
  • CHF 4.1354zł 0.07%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online